Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Najnowszy wpis w najlepiej strzeżonej tajemnicy JRPG wreszcie w tym roku opuszcza Japonię

/
/
/
143 Views

Wydaje się, że Święta Bożego Narodzenia w JRPG będą trwały przez cały rok, ale w głębi serca myślę, że najbardziej ekscytująca będzie Ys 10: Nordics, która jesienią tego roku wreszcie ukaże się poza Japonią.

Ys 10 wylądował w Japonii we wrześniu i wbrew temu, czego oczekiwaliśmy od bardzo globalnej branży gier, nie zapowiedziano wówczas żadnej światowej premiery. Teraz w końcu wydawca NIS America potwierdził, że gra zostanie wydana w języku angielskim na PC, Switch, PS5 i PS3 „jesienią 2024 roku”. Niestety, nie mamy jeszcze bardziej konkretnej daty premiery.

Deweloper Nihon Falcom stał się przez lata znany z ciągłego tworzenia gier JRPG, które zdawały się wymarć po erze PS2: przygody z powrotem do podstaw z solidnymi systemami walki, doskonałym budowaniem świata i niezapomnianą Postacie z. Te gry nie są tak krzykliwe jak, powiedzmy, najnowsze odsłony serii Final Fantasy, ale mają więcej niż wystarczająco serca, aby to nadrobić.

Ys to projekt dla Falcom szczególnie długotrwały, począwszy od pierwszej odsłony serii wydanej na japońskie komputery już w 1987 roku – i, nawiasem mówiąc, właśnie został ponownie wydany na Switchu dla ciekawskich historii. Ys to seria RPG akcji znana ze szczególnie pełnych przygód historii i szybkich systemów walki i wygląda na to, że Ys 10 nie jest wyjątkiem.

Ostatnie kilka tygodni spędziliśmy na zapewnianiu, że rok 2024 wygląda jak rok gier JRPG, szczególnie biorąc pod uwagę, że na początku roku pojawiło się mnóstwo nowości, od Like a Dragon: Infinite Wealth po Final Fantasy 7 Rebirth. Przez resztę roku wydarzy się o wiele więcej, ale szczerze mówiąc, trudno wyobrazić sobie coś lepszego niż powrót do Ys.

Sprawdź nasz przewodnik po najlepsze jRPG-y tam.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar