Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Podczas ogólnospołecznego polowania na RPG gracze Baldur’s Gate 3 dzielą się tym, co ich zdaniem przeoczyło większość ludzi

/
/
/
64 Views

Społeczność Baldur’s Gate 3 podzieliła się zadaniami, dialogami i ukrytymi szczegółami, które ich zdaniem przeoczyła większość graczy w tej gigantycznej grze RPG.

„Co jest ukryte, za czym na pewno tęskni 95% ludzi?” niedawny post – pyta na głównym subreddicie gry. „Może to być przedmiot, skrytka, szczegół, fragment historii… wszystko, co jest niejasne i ukryte, czego większość ludzi nigdy nie zauważy” – kontynuuje. „Wybieram stołek na szczycie Tajemnej Wieży w ciemnościach. Jest to stołek o sile wzgórzowego giganta i można go rozbić, aby uzyskać maczugę o sile wzgórzowego giganta (jedna z nóg stołka).”

Baldur’s Gate 3 jest niemal niemożliwie duży, z rozgałęzionymi zadaniami, które często oznaczają, że w trakcie rozgrywki pojawią się pewne możliwości, w zależności od dokonanych wyborów. W związku z tym zawartość, którą można pominąć, jest prawdopodobnie bardziej powszechna niż cokolwiek innego w grze, a społeczność ma z czego wybierać.

„Nie jestem pewien, czy chodzi o romans” – pisze inny Redditor – „ale Tav i Lae’zel wspólnie wychowują swojego syna githyanki. Jeśli umieścisz jajo githyanki w ekwipunku Lae’zela i zostawisz je na całą grę, możesz zapytać, jak się czuje co robiłem podczas imprezy epilogowej. Ten drobny szczegół bardzo mnie uszczęśliwił. Lae’zel nawet komentuje, że została zmuszona do bycia wojowniczką, ale ich syn może zostać, kim chce. To tylko pokazuje, jak daleko Lae’zel zaszła od czasu, gdy ty spotkałem ją.”

Inny gracz zwraca uwagę, że „większość ludzi nie używa monet duszy, więc większość ludzi nie widziała sceny, w której Karlach żongluje duszą jak piłką nożną lub rozmawia z nią o jej uzależnieniu od pochłaniania dusz”. Zdecydowanie tego nie widziałem, ale w tej chwili zajmuje pierwsze miejsce na mojej liście rzeczy do obejrzenia.

Ostatnim ukrytym szczegółem, o którym bardzo mi się podobało, jest „mała kapliczka z rysunkami i listem, który napisał goblin, ponieważ zakochał się w Mintharze”. Nie panikować! Twoja tajna skrytka nie została odkryta. Zamiast tego kapliczka ta znajduje się „tuż za murami świątyni” w obozie goblinów.

W podobnym tonie Gracze Skyrim debatowali ostatnio na temat zadań, które łatwo przeoczyć w tej grze.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar