Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Cholera, studio Wiedźmin 4 twierdzi, że jego nowe IP „zdecydowanie NIE jest kosmicznym horrorem w feudalnej Japonii”, na co właśnie miałem nadzieję

/
/
/
84 Views

Jeśli jest jedna gra, którą chciałbym śledzić długo oczekiwana kontynuacja CDPR – Wiedźmin 4, byłby to kosmiczny horror osadzony w feudalnej Japonii – i mówię to szczerze! Tak naprawdę CDPR, ze swoim spektakularnym budowaniem świata, jest jednym z niewielu studiów, którym zaufałbym, jeśli chodzi o stworzenie czegoś tak szalonego. Niestety, ten bardzo specyficzny gatunek jest jedynym, który CDPR całkowicie wykluczył w przypadku swojej nowej własności intelektualnej o kryptonimie Project Hadar.

W odpowiedzi na Twitterze na spekulacje na temat Hadara współzałożyciel CDPR Michał Nowakowski odrzucił tylko jeden z przedstawionych pomysłów. „Mogę tylko powiedzieć, że na pewno NIE jest to kosmiczny horror w feudalnej Japonii ;)” – powiedział. „Przyjdzie czas, rozsypiemy fasolę. Nie martwcie się :)”

Zobacz więcej

Jak dotąd niewiele powiedziano o Projekcie Hadar, ale wiemy, że jest to jedna z wielu nadchodzących gier CDPR, które są obecnie w jakiejś formie opracowywane. Wraz z premierą Phantom Liberty i pochyleniem się nad Cyberpunkiem 2077, CDPR skupiło się na Wiedźminie 4, a „największa część” zespołu programistów pracuje nad kontynuacją. Następna gra o Wiedźminie będzie początkiem zupełnie nowej trylogii, a ponadto pojawi się spin-off o nazwie kodowej Syriusz i remake Wiedźmina, który w przyszłości będzie opierał się na technologii zastosowanej w Wiedźminie 4. Wreszcie jest jeszcze Kontynuacja Cyberpunka 2077 o kryptonimie Orion. Uff.

Nie wiemy dokładnie, gdzie Projekt Hadar wpisuje się w tak napięty kalendarz CDPR, ale wiemy, że technicznie jest w fazie rozwoju od 2021 roku. Od jakiegoś czasu nic o nim nie słyszeliśmy, ale przynajmniej wiemy, że wciąż jest w fazie rozwoju. działa, co jest dobrą rzeczą pomimo oczywistej straconej szansy, jaką jest wykluczenie przez CDPR gry o kosmicznym horrorze w feudalnej Japonii.

Na naszej liście z pewnością znajdziesz coś, co Cię przestraszy najlepsze horrory.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar