Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Mario Strikers Battle League zdobywa darmową aktualizację

/
/
/
125 Views


Mario Strikers Battle League zdobywa darmową aktualizację

Pierwsza aktualizacja Mario Striker Battle League dodaje do drużyny nowe Daisy i Shy Guy, a także nowy zestaw sprzętu i stadion o nazwie Desert Ruin. Aktualizacja jest dostępna 21 lipca w Ameryce Północnej i dzień później w Europie. Jest bezpłatny dla każdego, kto posiada podstawową grę i może połączyć się z Internetem.

To jest pierwsza z trzech Aktualizacje Mario Strikers Battle League planowane przed teraz i do końca roku, przy czym zawartość fali drugiej i fali trzeciej jest obecnie nieznana. Pojawia się po tym, jak gra otrzymała przyzwoite recenzje w momencie premiery, a nasza własna recenzja nazywa ją „nowym pretendentem do najlepszego tytułu dla wielu graczy na Switch”.

Więcej informacji znajdziesz w naszej pełnej recenzji Mario Strikers: Battle League. Lub, aby nabrać sił na kolejną wielką grę Nintendo, sprawdź naszą zapowiedź Xenoblade Chronicles 3, w której nazywamy ją „materiałem roku”. Lub po prostu przejdź do naszych zamówień przedpremierowych Xenoblade Chronicles 3 i stron z datami premiery Xenoblade Chronicles 3, aby upewnić się, że otrzymasz go w dniu premiery.

Poniżej możecie zapoznać się z ogłoszeniem aktualizacji Mario Strikers: Battle League.

Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź wszystkie najnowsze zwiastuny Xenoblade Chronicles 3, aby zainteresować się tą ogromną grą RPG.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar