Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Właśnie wtedy, gdy myślę, że nie może być chłodniej, wirusowy atak nuklearny w Soulslike pozwala sparować samą ziemię, aby uniknąć obrażeń od upadku

/
/
/
63 Views

W swojej nieustannej misji umożliwienia graczom parowania wszystkiego i wszystkiego, niezależna gra Soulslike VA Proxy pozwala teraz parować dosłownie ziemię, aby uniknąć obrażeń od upadku.

Być może rozpoznajecie VA Proxy z klipów z rozgrywki, które często krążą po mediach społecznościowych i pokazują, jak gracze będą w stanie parować ultraszybkie mechy wroga, bombę atomową, a nawet samego Boga i wiele innych dziwacznych rzeczy. Następny w kolejce jest: ziemia.

Deweloper Pyro Lith opublikował fragment w mediach społecznościowych, aby pokazać, jak działa to posunięcie. „Podczas upadku z dużej wysokości lub uderzenia w ziemię możesz sparować podłogę, aby uzyskać wybuchowy skok, który można łączyć z innymi opcjami ruchu” – wyjaśnia twórca w tweecie zamieszczonym poniżej. Parowanie ziemi wydaje się dobrym sposobem na uniknięcie obrażeń od upadku, ale może również służyć jako stylowy sposób na przyspieszenie w opuszczonym, obcym świecie.

Zobacz więcej

To dodatek do innych opcji ruchu, takich jak, powiedzmy, chwytanie się latającego zmechanizowanego lewiatana. Wydaje się, że VA Proxy rozkoszuje się maksymalizmem, który przyciąga tak wielu do gatunku widowiskowych slasherów, ale dokąd zmierza ta gra? Ile innych rzeczy czy możemy parować, zanim nowość przestanie działać? Czy jest w ogóle jakiś limit? Prawdopodobnie nie.

Dowiemy się, kiedy gra będzie gotowa do premiery, ale na razie VA Proxy udostępnia grywalne demo dostępne za pośrednictwem Para już teraz. „VA Proxy to szybka gra walki, skupiająca się na parowaniu, z dynamiczną megastrukturą do odkrycia” – czytamy w opisie sklepu. „Opowiada historię trzech maszyn, które szukają wolności, wpadając głębiej w wnętrzności tego świata”. Nie jest do końca jasne, czy gramy trzema oddzielnymi maszynami, czy też na nie polujemy, ale niezależnie od tego nie mogę się doczekać prawdopodobnie najfajniejszej gry na horyzoncie.

Sprawdź nadchodzące gry niezależne z roku 2024 i później aby odkryć więcej słodkich perełek.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar