Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Ten mod Elden Ring zmienia grę w najstraszniejsze odcinki Doktora Who – więc zdecydowanie nie mrugaj

/
/
/
69 Views

Jeden nowy mod Elden Ring unieruchamia wszystkich wrogów, dopóki nie mrugniesz, kierując najbardziej przerażające potwory z Doktora Who.

„Graj w Elden Ring w nowatorski sposób, z wrogami unieruchomionymi, ale tylko tak długo, jak są w twoim zasięgu wzroku” – czytamy w opisie moda Sinister Statua na NexusMods. „Wrogowie w twoim polu widzenia nie poruszają się”, ale kiedy zostaniesz zauważony przez złego ducha, twoja postać będzie „mrugać” w regularnych odstępach czasu, torując drogę do brutalnych jumpscare’ów. Zobacz efekt w działaniu na osadzonym filmie poniżej.

Oczywiście nowy mod przypomina mi powracające bestie z Doktora Who, Płaczące Anioły, które poruszają się tylko wtedy, gdy odwracasz wzrok. Walka z czymś tak instynktownym jak mruganie jest wystarczająco napięta bez panteonu niezwykle wytrzymałych bestii Elden Ring. Ale na szczęście masz pewną kontrolę nad swoimi mrugnięciami w grze.

„Możesz nacisnąć i przytrzymać klawisz interakcji (ten, który wywołuje sakiewkę z przedmiotami), aby chwilowo przestać migać, lub zwolnić go wcześniej, aby zresetować licznik czasu” – wyjaśnia opis, dodając kolejną warstwę strategii do walk.

Sinister Statuts pochodzi od moddera Dasaava, który wcześniej pracował nad znakomitym modem Elden Ring z perspektywy pierwszej osoby. Wyobrażam sobie, że połączenie obu modów przekształci grę w prawdziwy horror, w którym upiorne rzeczy wkradają się w twoje pole widzenia bez ostrzeżenia.

Mody Elden Ring, wraz z kilkoma dziwacznymi wyzwaniami dla streamerów, związały fanów, gdy wszyscy czekamy na pierwsze rozszerzenie do gry z otwartym światem. Niedawno usłyszeliśmy, że dodatek DLC Shadow Of The Erdtree był „trochę odległy”, ale wydaje się, że wyciek nowego partnera potwierdził datę premiery w lutym 2024 r. W takim razie nie trzeba długo czekać.

Zobacz masochistycznego streamera Who losowo przełącza się pomiędzy Elden Ring, Sekiro i Dark Souls co kilka sekund.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar