Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Gracz Baldur’s Gate 3 wyrzucił cztery kolejne nat przy prawdopodobieństwie 1 na 160 000: „Myślę, że gra każe mi iść dalej”

/
/
/
82 Views

Jeden z graczy Baldur’s Gate 3 spotkał się z wyjątkowym pechem, rzucając czterema kolejnymi natami.

Streamerka Twitcha, Luality, opublikowała jednominutowy fragment na YouTube, dzieląc się pechowym momentem, gdy Dice Gods rzucili na nią klątwę, próbując otworzyć sejf. Jej pierwszy rzut na „nat-one” (szansa 1 na 20) można po prostu uznać za przypadek. Jej drugą szansę (1 na 400) można by uznać za zabawne nieprawdopodobne. Jej trzecia szansa (1 na 8000) to zwykły pech. Jednak jej czwarta (szansa 1 na 160 000) musi być jakimś kosmicznym znakiem.

Wystarczyły trzy nat, aby Luality położyła się na podłodze pokonana i zawołała: „Czekaj. Czy właśnie rzuciłem krytyczny trzy razy z rzędu? Myślę, że gra mówi mi, żebym wykonał jeden ruch. Pomimo swojego pecha streamerka nadal uporała się z czwartym złym rzutem, co prowadzi do niedowierzania. „To nie jest możliwe, prawda?”

Na szczęście determinacja Luality opłaciła się w piątym rzucie, gdy trafia dwunastka i ostatecznie otwiera sejf. (Chociaż w tajemnicy chciałbym, żeby w celach rozrywkowych rzuciła kolejnego nat).

Podczas gdy Luality najwyraźniej walczyła na ziemi, komentatorzy dobrze się bawili. „Czas zdobyć los na loterię i trafić w rzut 1 na bilion” – żartuje jeden z widzów.

Wielu innych komentatorów krzyczało o przełączalnej opcji Kości Karmicznych, która jest domyślnie włączona i pozwala uniknąć serii niepowodzeń, zachowując jednocześnie nieco losowości. Jest to kolejny negatywny negator rzutów jako taki, mimo że powoduje pewne podziały w społeczności. Ale niezależnie od tego, przynajmniej włączenie tej opcji nie sprawi, że będziesz chciał leżeć na podłodze w porażce.

W innych doniesieniach o Baldur’s Gate 3 gra podobno jest nigdy nie pojawi się w Xbox Game Passale planują to deweloperzy Larian wesprzyj grę w przyszłym roku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar