Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Kody Strong Piece – darmowe bonusy, przedmioty i nie tylko

/
/
/
177 Views


Kody Strong Piece – darmowe bonusy, przedmioty i nie tylko

Dzięki naszym kodom Strong Piece możesz rządzić oceanem jako przywódca Słomkowych Kapeluszy, dzięki niektórym gadżetom i bonusom w grze

2 sierpnia 2022: Sprawdziliśmy nowe kody Strong Piece

Świat Roblox ma sporo tytułów inspirowanych anime, a Strong Piece to kolejna solidna symulacja życia pirata Słomkowego Kapelusza z anime One Piece. Z mnóstwem legendarnych lokalizacji, kilkoma niezbyt subtelnymi ukłonami w stronę kultowych postaci i wszystkimi supermocnymi owocami, które możesz zdobyć, w tej grze Roblox jest więcej niż tylko siedem mórz, na które możesz spojrzeć.

Z naszym Silne kody sztuk możesz rządzić królestwem oceanu ze wszystkimi gadżetami w grze, których potrzebujesz, aby wzmocnić swojego gracza i udowodnić, że jesteś godnym piratem. Niezależnie od tego, czy chodzi o zdobycie kilku dodatkowych PD, aby awansować i pokonać niektórych bandytów, czy też potrzebujesz dodatkowego złota, aby zdobyć statek, o którym zawsze marzyłeś, te kody zaprowadzą cię tam szybciej niż wesoły roger wspinający się na maszt.

Aby uzyskać więcej psot w mandze na pełnym morzu, sprawdź nasze kody Blox Fruits, kody Pirates Legacy, kody A One Piece Game i kody Anime Impact Simulator. Lub, aby uzyskać więcej rozbudowanych, zawadiackich przygód poza Robloxem, zobacz nasze typy najlepszych gier One Piece na Switch i urządzeniach mobilnych.

najnowsze kody Strong Piece

Kody aktywne:

Obecnie nie ma aktywnych kodów Strong Piece.

Przeterminowane kody:

 • 500Aktywny
 • 100kOdwiedzin
 • Wutkung
 • NUEA
 • Telewizja Obito
 • Gry Jz
 • Nowe statystyki resetowania

Razer Kishi Razer Kishi Razer Kishi Razer 99,99 USD Kup Teraz Sieć N zarabia prowizję partnerską z kwalifikującej się sprzedaży.

Czym są kody Strong Piece?

Możesz użyć kodów Strong Piece, aby zdobyć darmowe gadżety w grze, takie jak dodatkowa waluta lub PD. Deweloperzy Roblox często umieszczają kody w swoich nowych tytułach i aktualizacjach, aby zaoferować graczom dostęp do gry bez konieczności wydawania Robuxów. Pamiętaj, aby dodać tę stronę do zakładek, aby uzyskać najnowsze kody Strong Piece.

Jak zrealizować kody Strong Piece?

Możesz wykonać te proste kroki, aby zrealizować kody Strong Piece.

 • Otwórz mocny kawałek w Roblox
 • Naciśnij przycisk kodu w lewym dolnym rogu ekranu
 • Wklej swój kod w polu tekstowym
 • Hit zrealizuj
 • Ciesz się darmowymi przedmiotami!

Masz to, wszystko, co pozostało do zrobienia, to wpisać kody Strong Piece i odebrać trochę gadżetów w grze. Aby uzyskać więcej zawadiackich przygód na słonych morzach, zapoznaj się z naszą listą najlepszych gier pirackich na Switchu i urządzeniach mobilnych (lub będę musiał zmusić Cię do chodzenia po desce).

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar