Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Xenoblade Chronicles 3 kolonie

/
/
/
220 Views


Xenoblade Chronicles 3 kolonie

Wiemy co nieco o koloniach Xenoblade Chronicles 3 dzięki aktualnym informacjom o Monolith Soft i nadchodzącym RPG od Nintendo

Xenoblade Chronicles 3 jest tuż za rogiem, więc oczywiście otrzymaliśmy informacje o tym mega RPG od Monolith Soft i Nintendo. Chociaż mamy już zawartość dla bohaterów Xenoblade Chronicles 3 Ouroboros i Xenoblade Chronicles 3, jest jeszcze więcej do zrobienia.

Więc co z? Kolonie Xenoblade Chronicles 3? Cóż, na razie wiemy tylko trochę, mimo że istniała cała Xenoblade Chronicles 3 bezpośrednio. Oczywiście dodamy wszystko, co znajdziemy, gdy zbliżamy się do daty premiery Xenoblade Chronicles 3, ale na razie wszystko, co wiemy do tej pory, znajduje się poniżej.

Jeśli jesteś podekscytowany tą datą premiery, sprawdź naszą zapowiedź Xenoblade Chronicles 3, aby uzyskać więcej emocji, a następnie obejrzyj zwiastuny Xenoblade Chronicles 3, aby doprowadzić tę ekscytację do punktu wrzenia. W takim razie ochłodź się, zamawiając w przedsprzedaży Xenoblade Chronicles 3, aby mieć pewność, że będziesz mieć grę pierwszego dnia.

Xenoblade Chronicles 3 kolonie

Kolonie to nazwa osad z serii Xenoblade. Pierwszy obszar w pierwszej grze nazywa się Colony 9 i jest to dobry początek, ponieważ Colony 9 to także nazwa kolonii w Xenoblade Chronicles 3. Nie jest jednak jasne, w jaki sposób są one ze sobą powiązane.

Nintendo napisało ostatnio na Twitterze o rankingach kolonii – brud, srebro i złoto. Dość surowe recepty, ale hej, też dość surowe warunki. Możesz sprawdzić tweeta poniżej.

Dzięki direct wiemy, że możesz używać kolonii jako centrum, z mnóstwem czynności do wykonania, takich jak rozmowa z postaciami i budowanie powinowactwa (mechanika powracająca z XC1), a także chodzenie na zakupy i przegryzanie jeść.

To jak bycie w centrum handlowym, tylko że wszystko jest trochę smutne, bo każdy, kto tam pracuje, musi też walczyć. Przynajmniej możesz im pomóc, więc sprawdź nasze przewodniki po Xenoblade Chronicles 3 i Xenoblade Chronicles 3, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, z kim będziesz przebywać w tych koloniach, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po postaciach Xenoblade Chronicles 3 Mio, Xenoblade Chronicles 3 Noah i Xenoblade Chronicles 3. Mamy też poradnik amiibo Xenoblade Chronicles, jeśli jesteś miłośnikiem plastikowych rzeczy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar