Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Wydatki graczy Diablo Immortal przekraczają 100 milionów dolarów

/
/
/
144 Views


Wydatki graczy Diablo Immortal przekraczają 100 milionów dolarów

Przychody Diablo Immortal od premiery wynoszą ponad 100 milionów dolarów, a wydatki graczy wyglądają na mocne dla mobilnego dungeon-crawlera od Blizzarda. Od czasu premiery gra jest trzynastą najlepiej przynoszącą dochody grą mobilną na świecie. Te dane, pośród wielu krytyki wokół mikrotransakcji Diablo Immortal, mogą udowodnić, że te krytyki są prawdziwe.

W danych z Wieża czujnika, pokazują, jak tytuł osiągnął kamień milowy dwa tygodnie wcześniej niż mobilna gra gacha firmy Nintendo Fire Emblem Heroes. Najszybciej do osiągnięcia kamienia milowego było Pokémon Go, co zajęło tylko dwa tygodnie. To sprawia Wydatki graczy Diablo Immortal drugi najszybszy do tej pory.

Tak czy inaczej, to sukces. Ale jeśli ten sukces finansowy wynika z drapieżnych mikrotransakcji, to w żaden sposób nie mogę się z tego cieszyć. W naszej recenzji Diablo Immortal staraliśmy się też za nią stanąć, nazywając ją „mieszaną torbą” z „inwazyjnymi mikropłatnościami”. [that] usuń niektóre nagrody za mistrzostwo i pozwól nam żałować, że Diablo Immortal trzymał się swoich opłaconych broni.”

Przychody z Diablo Immortal

Możesz sprawdzić poniższy wykres z Sensor Tower, pokazujący, jak szybko różne tytuły mobilne osiągnęły poziom 100 milionów dolarów.

Wykres pokazujący, ile tygodni zajęło różnym grom mobilnym osiągnięcie 100 milionów dolarów przychodu.  Ma Pokémon Go po dwóch tygodniach, Diablo Immortal po ośmiu, Fire Emblem Heroes po dziesięciu tygodniach, Fortnite po dwunastu tygodniach i Final Fantasy XV: A New Empire po 22 tygodniach.

Aby uzyskać coś nieco innego, sprawdź naszą recenzję Xenoblade Chronicles 3 (spoiler: uwielbiamy to).

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar