Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Długo oczekiwany zwiastun DLC Elden Ring zadebiutuje jutro w 3-minutowym materiale Shadow of the Erdtree

/
/
/
135 Views

Nareszcie FromSoftware jest gotowe podnieść zasłonę z drugiego DLC do Elden Ring, zatytułowanego Shadow of the Erdtree.

Po wielu miesiącach spekulacji firma FromSoftware ogłosiła w tweecie, że pierwszy zwiastun rozgrywki Elden Ring: Shadow of the Erdtree zadebiutuje w środę, 21 lutego o 7:00 czasu PST za pośrednictwem Kanał YouTube firmy Bandai Namco. W dalszej części ćwierkaćFromSoftware ujawniło, że rozgrywka będzie trwała trzy minuty i będzie zawierała różne napisy w różnych językach.

Zobacz więcej

Shadow of Erdtree to druga duża aktualizacja DLC do Elden Ring, po bezpłatnej aktualizacji Colosseum z 2022 roku, która umożliwiła graczom walkę między sobą na wielkich arenach rozsianych po Krainach Pomiędzy.

Drugie urodziny Elden Ring tuż za rogiem, długie oczekiwanie na dodatek Shadow of the Erdtree było męczarnią dla wielkich fanów RPG akcji. Prace nad DLC najwyraźniej rozpoczęły się wkrótce po wydaniu Elden Ring w lutym 2022 r., ale FromSoftware powoli ujawniało aktualizacje. W grudniu jeden z twórców studia powiedział, że jest jeszcze „trochę odległy”, ale najnowsze dane Steam wskazują, że projekt znajduje się w końcowej fazie rozwoju, ponieważ najwyraźniej przeszedł od kontroli jakości do debugowania.

Nie chciałbym niczego psuć, ale istnieje możliwość, że datę premiery DLC poznamy podczas jutrzejszej prezentacji, zwłaszcza że FromSoftware wydaje się być stosunkowo blisko położenia kresu jego rozwojowi. Tylko około 15 godzin pokaże.

Po prawie 400 godzinach spędzonych z Elden Ring Joe Donnelly z GR znalazł najtrudniejszego wroga w RPG akcji – nieszkodliwego, losowego teleportującego się rycerza, którego mogłeś całkowicie przeoczyć.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar