Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Podekscytowany zwiastunem Deadpoola i Wolverine’a? Chłopcze, czy Marvel ma dla ciebie nowy, idealny komiks…

/
/
/
46 Views

W zeszłym tygodniu pojawił się niesamowity pierwszy zwiastun Deadpoola i Wolverine’a, niosąc ze sobą falę emocji związanych z kolejnym filmem MCU. Teraz, w idealnym momencie, Marvel ogłosił nowy komiks o współpracy z Wade’em Wilsonem i Loganem w rolach głównych. Deadpool & Wolverine: WW3 to limitowana seria składająca się z trzech numerów, stworzona przez weterana najemników, pisarza Joe Kelly’ego i artystę Adama Kuberta.

W komiksie Wade Wilson i Logan walczą z nowym złoczyńcą Deltą w konflikcie, który zwiastuje początek III wojny światowej.

„Tajemnicza Delta wierzy w zmianę” – czytamy w streszczeniu wydania Marvela. „Zmiana jest dobra. Ale kiedy skupia się na Deadpoolu, a Wolverine zostaje wciągnięty w fabułę, czy trzeci raz to naprawdę urok, czy przekleństwo? Przygotuj się na wybuch III wojny światowej z najdzikszym duetem w komiksach .”

Oto okładka pierwszego numeru Adama Kuberta, na której nasi dwaj niedopasowani bohaterowie wyglądają na odpowiednio zakrwawionych i poobijanych, ale radzą sobie znacznie lepiej niż pozostali.

(Zdjęcie: Marvel Comics)

Rozmawiam z IGN Joe Kelly jako główny powód zapisania się do projektu ponownie podał współpracę z Adamem Kubertem, mówiąc: „Pracowałem z Adamem na początku mojej kariery w Marvelu i od tego czasu jestem jego fanem – zarówno jako artysty, jak i człowieka”.

Drugim powodem pracy nad projektem była szansa opowiedzenia historii z Wolverine’em. „Chociaż jest to książka o kumplach, Logan jest punktem wyjścia do całej historii, co dało mi szansę na poznanie tej postaci, którą kocham. Jego głos, jego spojrzenie na świat – wszystko to dało mi wyjątkowy sposób na poznanie podejdź do epickiego zespołu…”

Trzecia wojna światowa depcze po piętach nowej solowej serii Deadpool, której premiera odbędzie się w kwietniu. Napisany przez Cody’ego Ziglara i narysowany przez Rogê Antônio, film skupi się na dynamice między Wade’em i jego córką Ellie.

Deadpool & Wolverine: WW3 #1 zostanie opublikowany przez Marvel Comics 1 maja.


Chcesz wiedzieć, od czego zacząć z Wade’em Wilsonem? Oto nasze typy najlepsze historie Deadpoola wszechczasów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar