Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Okrutny eksperyment Palworld nie przemęcza znajomych na śmierć, chorzy i przygnębieni badani są sprzedawani za 5076 sztuk złota, ponieważ ich leczenie jest „zbyt wielkim problemem”

/
/
/
63 Views

Pocketpair musiał wiedzieć, że to nadchodzi.

Palworld nie tylko wzmacnia, ale wprost zachęca graczy do wykonywania niezrozumiałych okrutnych czynów wobec stworzeń ze swojego świata w imię wydajności. Twoim zadaniem jest przede wszystkim łapanie kręcących się swobodnie znajomych i zmuszanie ich do pracy i walki za ciebie za darmo, a jednak, jakby założenie nie było wystarczająco pomieszane, jeden z graczy postanowił sprawdzić, czy Pals można po prostu zabić przez przepracowanie. Odpowiedź, której gracz dowiedział się po brutalnym ośmiogodzinnym eksperymencie, brzmi: nie, ale popadnie w okropną chorobę i depresję.

Gracz, na Twitterze posługuje się siroidangan zawa, którego komentarz został przetłumaczony przez Automatustaw swoich kumpli na tryb „Super ciężkiej pracy” – co zwiększa wydajność, ale naraża znajomych na stres i choroby – przydzielił im zadanie cięcia kamienia, a następnie pozbawił ich prawa do spokojnego snu, minimalizując ich dzień w grze Prędkość czasowa i maksymalizacja prędkości nocnej.

Zobacz więcej

Godzinę później, od tego szaleństwa, Kumple gracza cierpieli na takie dolegliwości, jak osłabienie, wrzody żołądka, przeziębienia i silny stres, a mimo to beznadziejnie lojalne stworzenia nadal pracowały. Gracz próbował złagodzić warunki, karmiąc swoich poddanych pęczkiem jaj i udostępniając im gorące źródła, aby się ogrzali, ale była to żmudna walka.

W końcu, około dwóch godzinPals zaczęli ulegać złamaniom.

„Ich niegdyś wesoły wyraz twarzy wyraźnie przygasł (jest dobrze wykonany) i wydaje się, że nie podoba im się jedzenie… Gdy tylko doznają złamania i upadną, wstają i wracają na swoje stanowiska”.

Pięć godzin później „prawie wszyscy popadli w depresję” – napisał gracz w kolejnym bardzo przygnębiającym wpisie aktualizacja. I w końcu, nie do pomyślenia osiem godzin później, otrzymaliśmy ostatnią aktualizację na temat małych Pals, którzy to potrafią.

Zobacz więcej

„Wartości poczytalności przez długi czas utrzymywały się na poziomie 0, a depresja nie uległa zmianie, dlatego zdecydowałem, że kontynuowanie eksperymentu nie ma sensu” – relacjonuje gracz. „Rezultat: Kumpel nie może umrzeć z powodu przepracowania, ale jego wydajność jest znacznie zmniejszona”.

Jakby nie wycierpieli wystarczająco dużo, biedni starzy Pals, złamani na umyśle i duchu, zostali sprzedani temu, kto zaoferował najwyższą cenę za 5076 złotych monet, ponieważ „byłoby to zbyt wielkim kłopotem” ich wyleczenie.

Oczywiście nie wiadomo, czy Pals w końcu umarliby, gdyby kontynuowali pracę po upływie ośmiu godzin, ale wydaje się to mało prawdopodobne. Tak czy inaczej, nie sądzę, że zniósłbym kolejny eksperyment podobny do tego, w którym miałbym się tego dowiedzieć.

Nintendo podejmuje kroki prawne przeciwko klonowi Pokemona, ale to nie jest Palworld.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar