Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Wersja Honkai Star Rail Tingyun

/
/
/
109 Views


Nasza konfiguracja Honkai Star Rail Tingyun nauczy Cię wszystkiego o tej lisiej czterogwiazdkowej pomocy, w tym o jej umiejętnościach, najlepszych stożkach świetlnych i reliktach i nie tylko.

Tingyun z Honkai Star Rail to oszałamiająca czterogwiazdkowa lisica, która ma wkroczyć do naszych serc. Dzięki eleganckiemu projektowi, zapierającym dech w piersiach animacjom tanecznym i psotnemu uśmiechowi nie możemy się doczekać spotkania z tym uroczym pokrewnym kitsune. Ale kim dokładnie jest ta dzierżąca błyskawice livewire i czego możemy się spodziewać po jej rozgrywce? Oto, co wiemy.

Tingyun z Honkai Star Rail to oszałamiająca czterogwiazdkowa lisica, która ma wkroczyć do naszych serc. Dzięki eleganckiemu projektowi, zapierającym dech w piersiach animacjom tanecznym i psotnemu uśmiechowi nie możemy się doczekać spotkania z tym uroczym pokrewnym kitsune. Ale kim dokładnie jest ta dzierżąca błyskawice livewire i czego możemy się spodziewać po jej rozgrywce? Oto, co wiemy.

Chcesz wyprzedzić grę? Sprawdź naszą listę poziomów Honkai Star Rail, znaki Honkai Star Rail i przewodniki po kodach Honkai Star Rail. Mamy też mnóstwo innych konstrukcji, w tym nasze przewodniki Honkai Star Rail Jing Yuan, Honkai Star Rail Sushang i Honkai Star Rail 7 marca.

Jak powinniśmy budować Tingyun z Honkai Star Rail? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

Miniatura YouTube

Jaka jest najlepsza wersja Honkai Star Rail Tingyun?

Tingyun to czterogwiazdkowa błyskawica, która kroczy ścieżką Harmony, co oznacza, że ​​najlepiej nadaje się do roli drugoplanowej. Poprzez swój zestaw umiejętności zapewnia potężne wzmocnienia, zwiększając ogólne obrażenia i regenerację energii twojej drużyny.

Umiejętność Tingyun polega na tym, że wzmacnia atak zarówno siebie, jak i jednego dodatkowego sojusznika, a jej superumiejętność zarówno regeneruje energię wybranego sojusznika, jak i jeszcze bardziej zwiększa jego atak.

Jakie są najlepsze stożki świetlne dla Tingyun Honkai Star Rail?

Tingyun ma swój własny stożek świetlny o nazwie Rzeźbij Księżyc, Splot Chmury, który doskonale uzupełnia jej zestaw. W związku z tym zalecamy użycie tego z nią, jeśli uda ci się to wyciągnąć.

Jeśli szukasz alternatywy, upewnij się, że jest ona zgodna ze ścieżką Harmonii. Bitwa się nie skończyła i Chorus to dobre opcje.

Lekki stożek Efekt Jak uzyskać
Rzeźbij księżyc, splataj chmury Losowo stosuje jeden z poniższych efektów na początku bitwy i za każdym razem, gdy Tingyun podejmuje akcję:
  • Zwiększa atak wszystkich sojuszników
  • Zwiększa obrażenia krytyczne wszystkich sojuszników
  • Zwiększa regenerację energii wszystkich sojuszników

Efekt nie może być identyczny z ostatnio zastosowanym efektem i zastępuje poprzedni efekt. Zastosowany efekt wygasa, gdy Tingyun padnie w walce. Efekty tego samego typu nie mogą się kumulować

Gacha
Bitwa się nie skończyła Zwiększa szybkość odnawiania energii Tingyun o 16% i przywraca jeden punkt umiejętności za każdym razem, gdy użyje swojej superumiejętności na wybranym sojuszniku. Wybrany sojusznik przywraca również dziesięć energii. Ten efekt może zostać wywołany tylko raz na turę Gacha lub sklep Starlight Exchange
Chór Po wejściu do bitwy zwiększa atak wszystkich sojuszników. Efekty tego samego typu nie mogą się kumulować Gacha

Jakie są najlepsze relikty dla Honkai Star Rail Tingyun?

Wciąż pracujemy nad najlepszymi reliktami dla Tingyuna. Obecnie wierzymy Banda Skwierczącego Gromu to najlepszy zestaw do zadawania obrażeń osobistych Tingyun, a Złodziej Strzelających Meteorów to świetna opcja, która pomoże jej przełamać słabości wroga i częściej używać superumiejętności.

Chociaż nie jest idealny do zestawu Tingyuna, Kosmiczna stacja uszczelniająca to najlepszy dostępny zestaw ozdób planetarnych. Wzmacnia jej atak, wzmacniając efekt, który nakłada na sojuszników.

Zestaw relikwii Efekt Uzyskany z
Zespół Sizzling Thunder Wyposażone w dwie sztuki: zwiększa obrażenia od błyskawic o 10%
Cztery sztuki wyposażone: zwiększa atak Tingyun o 20% na jedną turę po użyciu umiejętności
Cavern of Corrosion: Path of Holy Hymn w Cloudford Xianzhou Luofu
Złodziej strzelającego meteorytu Wyposażone w dwie sztuki: zwiększa efekt złamania o 16%
Cztery sztuki wyposażone: zwiększa efekt złamania Tingyuna o 16%. Tingyun regeneruje trzy energii, gdy zadaje wrogowi przełamanie osłabienia
Cavern of Corrosion: Path of Jabbing Punch w Strefie Zakazanej Straży Silvermane Jarilo-VI
Kosmiczna stacja uszczelniająca Wyposażone w dwie sztuki: zwiększa atak Tingyuna o 12%. Kiedy prędkość Tingyun osiągnie 120 lub więcej, jej atak wzrasta o kolejne 12% Urządzenia nagrody za zanurzenie w świecie 3 symulowanego wszechświata

Zalecenia dotyczące statystyk reliktów

Główne statystyki:

  • Ciało: Atak
  • Stopy: Atak
  • Lina łącząca: Regeneracja energii
  • Planarna sfera: Zwiększenie obrażeń od błyskawic

Pod-statystyki:

  • Obrażenia krytyczne, współczynnik trafień krytycznych
  • Przerwa
  • Atak

Honkai Star Rail Tingyun rozmawia z Chmurnym Rycerzem, podczas gdy Welt i Trailblazer obserwują ją z tyłu

Jakie są zdolności Honkai Star Rail Tingyuna?

Oto wszystkie ataki, umiejętności, talenty i techniki Tingyuna.

Aktywne umiejętności:

Umiejętność Efekt
Podstawowy: Wyrzucony (pojedynczy cel) Tingyun zadaje pojedynczemu wrogowi obrażenia od błyskawic równe 50% jej ataku
Umiejętność: Kojąca melodia (wsparcie) Zapewnia pojedynczemu sojusznikowi Błogosławieństwo, które zwiększa jego atak o 25%, aż do 15% obecnego ataku Tingyuna. Kiedy sojusznik z Błogosławieństwem atakuje, zadaje jednorazowo dodatkowe obrażenia od błyskawic równe 20% ich ataku. Błogosławieństwo trwa przez trzy tury i działa tylko na ostatniego odbiorcę umiejętności Tingyuna
Ultimate: Pośród radosnych chmur (wsparcie) Tingyun regeneruje energię wybranego sojusznika o 50 i zwiększa zadawane przez niego obrażenia o 20% na dwie tury

Umiejętność pasywna:

Umiejętność Efekt
Fioletowy Sharknado Kiedy Tingyun atakuje wroga, sojusznik z Błogosławieństwem natychmiast zadaje temu samemu wrogowi dodatkowe obrażenia od błyskawic równe 30% jego ataku

Technika:

Umiejętność Efekt
Delikatna bryza Tingyun natychmiast regeneruje 50 energii po użyciu swojej techniki

Ślady:

Namierzać Efekt
Odżywiona jowialność Po użyciu jej umiejętności prędkość Tingyun wzrasta o 20% na jedną turę.
Knell Subdual Zwiększa obrażenia od ataku podstawowego o 40%.
Radosne przejście Tingyun natychmiast regeneruje pięć energii na początku swojej tury.

Czym są eidolony Honkai Star Rail Tingyuna?

Podobnie jak konstelacje w Genshin Impact, eidolony to specjalne wzmocnienia, które można odblokować po wyciągnięciu więcej niż jednej kopii postaci. Oto każdy z eidolonów Tingyuna.

Eidolon Efekt
E1: Gratka z Lucky Springs Szybkość Błogosławionego sojusznika wzrasta o 20% na jedną turę po użyciu superumiejętności
E2: Wdzięczny Beneficjent Błogosławiony sojusznik regeneruje 10 energii po pokonaniu wroga. Ten efekt może zostać wywołany tylko raz na turę
E3: Dar Starego Zielonego Domu Zwiększa poziom superumiejętności Tingyun o dwa (maksymalnie do poziomu 15), a jej podstawowy atak o jeden (maksymalnie do poziomu 10)
E 4: Jowialna wszechstronność Mnożnik obrażeń Błogosławieństwa wzrasta o 20%
E5: Przechadzająca się kokietka Zwiększa poziom umiejętności Tingyun o dwa (maksymalnie do poziomu 15), a jej podstawowy atak o jeden (maksymalnie do poziomu 10)
E6: Peave przynosi bogactwo wszystkim Energia regeneracji superumiejętności Tingyuna dla wybranego sojusznika wzrasta o dziesięć

Jakie są materiały wniebowstąpienia Honkai Star Rail Tingyuna?

Możesz zdobyć Tingyun aż do poziomu 80, ale musisz użyć określonego zestawu materiałów w określonych odstępach czasu, aby podnieść jej poziom wstąpienia. Oto wszystkie materiały dotyczące wniebowstąpienia Tingyuna.

Nieśmiertelne materiały możesz zdobyć od porażonych marą wrogów na Xianzhou Luofu, z symulowanego wszechświata Honkai Star Rail i nagród za zadania lub ze sklepu wymiany żaru. Błyskawiczna korona dawnych materiałów cienia pochodzi ze stojącego cienia Honkai Star Rail w Backwater Pass Jarilo-VI.

Wymagany poziom Kredyty Materiały
20 3,2 tys Cztery nieśmiertelne scionetki
30 6,4 tys Osiem nieśmiertelnych scionette
40 12,8 tys Pięć nieśmiertelnych aerokwiatów, dwie błyskawiczne korony cienia przeszłości
50 32 tys Osiem nieśmiertelnych aerokwiatów, pięć piorunowych koron minionego cienia
60 64 tys Pięć nieśmiertelnych lumintwigów, 15 piorunowych koron minionego cienia
70 128 tys Siedmiu nieśmiertelnych lumintwigów, 28 piorunowych koron minionego cienia

Honkai Star Rail Tingyun trzymający sakiewkę

Kim jest Tingyun z Honkai Star Rail?

Tingyun jest srebrnojęzyczną lisią dziewczyną i głównym przedstawicielem gildii kupieckiej Whistling Flames. Urzeka swoją gorliwą publiczność swoimi czarującymi opowieściami i wspaniałym sposobem wypowiadania słów – choć może być trochę oportunistyczna, jeśli chodzi o szylingowanie swoich towarów. Sprawdź urzędnika Post HoyoLab aby dowiedzieć się o niej więcej.

To wszystko, co mamy na temat Tingyun firmy Honkai Star Rail. Sprawdź nasze wydarzenia Genshin Impact, listę poziomów Genshin Impact i przewodnik po banerach Genshin Impact, aby być na bieżąco z innym ogromnym hitem Hoyoverse. Alternatywnie możesz wyruszyć na nową przygodę z naszą listą najlepszych gier, takich jak Genshin Impact.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar