Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Żywiołowe sploty Avatara The Last Airbender sprawiły, że ta spektakularna niezależna Metroidvania przekroczyła 30 000 list życzeń na Steamie

/
/
/
41 Views

Emberbane to nadchodząca gra niezależna, która łączy strukturę Metroidvanii z elementarnym, ręcznym tkaniem, co przypomina super fajny system magii Avatara The Last Airbender.

Rzuć okiem na zwiastun Emberbane poniżej, a zrozumiesz, co mam na myśli. Nasz główny bohater rzuca kulami ognia, które topią bloki lodu, zsyła podmuchy wiatru w dół w celu wzmocnienia podwójnego skoku i razi wrogów elektrycznymi nićmi. Wszystkim tym ruchom towarzyszą niesamowite gesty rąk w stylu Avatara, które graniczą z tańcem. Aha, i jej włosy całkowicie zmieniają kolor w zależności od elementu, który zdecydujesz się wygiąć. (Jakie to jest świetne?)

Ciekawi mnie, jak te ruchy żywiołów wpływają na walkę i przemierzanie, ponieważ zwiastun wskazuje na wielofunkcyjną użyteczność niektórych umiejętności i unikalny system kombinacji czterech żywiołów. Koneserzy Metroidvanii z pewnością są przyzwyczajeni do odblokowywania umiejętności, które pozwalają jeszcze bardziej rozwikłać zawiłe mapy, a radość ta wydaje się być w Emberbane w pełni.

Wszystko to spaja niesamowicie ekspresyjna animacja, która prawdopodobnie przydaje się podczas wykonywania precyzyjnych skoków, skoków, szybowania pod wiatr i nie tylko. Choć powinienem dodać, że Emberbane wygląda znacznie mroczniej i bardziej krwawo niż program Nickelodeon, który (prawdopodobnie) zainspirował jego ruchy, ale hej, widok ścian zbudowanych z mięsistych, zębatych twarzy tylko zwiększa moją ekscytację.

Jednak wyjątkowy styl Emberbane’a oczarował nie tylko mnie. Deweloper Hamlet Games niedawno ogłoszony że gra osiągnęła 30 000 list życzeń na Steamie, co dobrze wróży jej szansom w starciu z nieznośnym algorytmem w momencie premiery.

Jak dotąd nie ma daty premiery Emberbane, poza mglistym oknem „2024”. Ale w tym roku zapowiada się zabójczy skład Metroidvanii, w skład którego wchodzą Prince of Persia, Hollow Knight Silksong i wiele innych – więc przynajmniej będziemy zajęci.

Czy mógłby wpaść do naszego Najlepsze gry Metroidvania zaszeregowanie?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar