Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Zyski z CoD: ponadczasowy pakiet Mobile wspiera weteranów

/
/
/
183 Views


Zyski z CoD: ponadczasowy pakiet Mobile wspiera weteranów

Po raz kolejny zespół Call of Duty: Mobile daje Ci szansę na zakup ponadczasowego pakietu z dotacjami, z którego wszystkie zyski są bezpośrednio przeznaczane na pomoc bezrobotnym weteranom w USA i Wielkiej Brytanii, którzy próbują znaleźć pracę. Jak dotąd program ma imponujący 87% wskaźnik sukcesu pod względem pełnoetatowego zatrudnienia.

Wcześniej inicjatywa osiągnęła imponujący kamień milowy, pomogła 100 000 weteranów w znalezieniu wysokiej jakości pracy, a następna Dofinansowanie Call of Duty ma na celu pomóc kolejnym 100 000 osób i ma nadzieję osiągnąć to dzięki pomocy graczy na całym świecie dzięki uprzejmości CoD: Mobilny ponadczasowy pakiet.

W pakiecie otrzymujesz ponadczasowy schemat broni niszczyciela M4, a także jeden do wybuchu z poprzedniej broni MW11. Oprócz tego istnieje wiele przedmiotów kosmetycznych, które możesz zgarnąć, takie jak zawieszka „snap 'n go”, wizytówka na linii frontu, odznaka honorowego awatara, naklejka na broń i spray ze znakiem towarowym.

Gdzie mogę kupić ponadczasowy pakiet CoD: Mobile?

Możesz kupić ponadczasowy pakiet w grze, a kosztuje on 9,99 USD. Więcej o inicjatywie dowiesz się na Call of Duty stronie internetowej.

Wszystko, co otrzymasz w CoD: Mobilny, ponadczasowy pakiet

Jeśli chcesz jeszcze więcej gadżetów do tytułu mobilnego Activision, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po kodach Call of Duty: Mobile. Mamy również listę najlepszych strzelanek mobilnych, na wypadek gdybyś chciał czegoś nowego, ale podobnego do gry.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar