Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Zwiastun World of Warcraft The War Within nawiązuje do kultowej sceny, która – jak obawiają się fani – łączy Anduina z jednym z największych złoczyńców w grach MMO

/
/
/
38 Views

Fani World of Warcraft martwią się, że jedno proste ujęcie z cudownie ponurego zwiastuna The War Within zapowiada ponury zwrot dla Najwyższego Króla Sojuszu, Anduina Wrynna.

W zwiastunie widzimy Anduina siedzącego na skale w kontemplacji, po czym Thall podchodzi do niego, aby omówić wspólną wizję emanującą z serca świata. Wyraźnie zraniony, Anduin w pewnym momencie wyciąga miecz na Thalla, gdy powiedziano mu, że świat ponownie potrzebuje jego światła. To jest ten strzał machać językami.

Dla wielu ta scena jest po prostu fajnym powrotem do filmu Wrath of the Lich King, w którym Arthas Menethil przyjmuje tę samą pozę, używając podobnego kąta kamery. Jednak dla innych może to być sygnał ostrzegawczy przed tym, co ma nadejść.

Historia World of Warcraft jest zbyt długa, aby ją tu omawiać, ale sedno jest takie, że Menethil był kiedyś paladynem, którego przeznaczeniem było czynić dobro, dopóki… cóż, tego nie zrobił – stopniowo tracąc duszę i części siebie w pogoni za mocą niezbędne do osiągnięcia jego celów.

Niektórzy fani wysuwają zatem pogląd, że Król Lisz może okazać się przestrogą dla Anduina, kimś posiadającym esencję „światła”, którego ludzie potrzebują, i który mógłby odwrócić losy Menethila w sprawie Sagi Dusz Świata, czy też ?

Jak zawsze, musimy tylko poczekać i zobaczyć. Mogło się zdarzyć, że moment w zwiastunie był jedynie fajnym powrotem do przeszłości, ale dopóki nie zagramy w The War Within, fajnie jest zastanowić się, co czeka ukochaną obsadę MMO.

Czy World of Warcraft w końcu może przyjść na pocieszenie? Producent wykonawczy MMO mówi: „Cały czas o tym rozmawiamy”.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar