Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Zwiastun GTA 6 przerobiony w OG Vice City pokazuje, jak daleko zaszliśmy

/
/
/
69 Views

Zwiastun 1 GTA 6 ukazał się w poniedziałek i potwierdził, że Rockstar zabiera nas z powrotem do Vice City, fikcyjnego, inspirowanego Miami miejsca akcji GTA: Vice City z 2002 roku. Naturalnie, po ponad 20 latach, tętniące życiem miasto nabrało blasku, dlatego dobrzy ludzie z Future Games Show przerobili nowy zwiastun, wykorzystując znane sceny z OG Vice City, pokazując dokładnie, jak daleko jesteśmy Pochodzę z czasów wielokątnych palm i krajobrazów miejskich.

Oczywiście całego zwiastuna nie można by przerobić w GTA: Vice City, ponieważ jest pełen oryginalnych przerywników filmowych, ale film zawiera porównania ujęcia po ujęciu kilku głównych lokalizacji, w tym plaży, więzienia, statków , klub nocny, apartamentowiec, stacja benzynowa i miejsce spotkań na dachu. Jak można się spodziewać, w nowym materiale jest znacznie mniej ostrych kwestii, ale to, co naprawdę mnie uderzyło, to to, jak bardzo wszystko jest bardziej szczegółowe.

Dzięki mocy obliczeniowej potwierdzonych platform premiery GTA 6, PS5 i Xbox Series X, Rockstar jest w stanie zapełnić Vice City dosłownie wszystkim. W każdej scenie w nowej grze jest o wiele więcej ludzi, samochodów, drzew, budynków, świateł, cieni, chmur – co tylko chcesz. Nie chcę naśladować prawdziwego klasyka, ale nie ma wątpliwości, że Vice City będzie nie tylko wyglądać lepiej niż kiedykolwiek, ale także czuć bardziej żywy, ponieważ po prostu dzieje się więcej na raz.

Nie jesteś wystarczająco podekscytowany? Rockstar twierdzi, że GTA 6 „przesunie granice tego, co możliwe” w grach z otwartym światem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar