Onime Marketing

Znalazłem najlepszą umiejętność w Dragon’s Dogma 2 – strzałę, która pozwala ci prawie się zabić, abyś mógł jednym strzałem do smoka

Dragon

Ja, głupiec, stworzyłem moją postać Dragon’s Dogma 2 w celu bycia pomarszczonym typem czarodzieja, skupionym na tajemniczej wersji Trickstera. Od tego czasu jednak doszedłem do wniosku, że powinienem zostać łucznikiem, a decyzja ta została ugruntowana istnieniem jednej szczególnej umiejętności – Pocisku Męczennika.

Dostępna dla profesji Magicznego Łucznika, Męczenniczy Piorun jest umiejętnością, która zadaje większe obrażenia kosztem zdrowia graczy. Może się to wydawać rozsądne, ale kiedy zobaczysz to w akcji, staje się jasne, że nie jest to narzędzie dla osób o słabym sercu – na poniższych klipach każdy gracz traci około 90% swojego zdrowia, kierując swoją umiejętność w obliczu niefortunnego ataku. pobliski smok.

Zobacz więcej
Zobacz więcej

Rezygnacja z tak dużej ilości zdrowia zmienia Pocisk Męczennika ze zwykłej strzały w burzę pocisków otaczających smoka, rozbijając jego liczne paski zdrowia. Jeden z graczy musi wystrzelić drugi pocisk, ale drugi jest w stanie w pełni strzelić jednym strzałem w ogromną jaszczurkę, wysysając wszystko oprócz kawałka PŻ, aby wzmocnić swój bełt.

Nie otrzymuję niczego podobnego od mojego wątłego czarownika i zaczynam myśleć, że wrócę do Magicznego Łucznika – klasy, którą wypróbowałem w mojej zapowiedzi Dragon’s Dogma 2 – wcześniej niż Myślałem. Zdobycie Męczenniczego Pioruna nie wydaje się być super proste, ponieważ wygląda na to, że tak potężna umiejętność jest w pewnym stopniu ograniczona pewnymi umiejętnościami zawodowymi, ale z tych klipów wynika, że ​​harówka była tego warta.

Przyjrzyj się bliżej z naszym Recenzja Dragon’s Dogma 2.

Exit mobile version