Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Zmień taktykę Titan Fire Emblem Engage ma wspaniałe animacje

/
/
/
116 Views


Fani dostrzegają drobne niuanse w animacjach Fire Emblem Engage, pokazując dbałość o szczegóły gry taktycznej na Nintendo Switch

Fire Emblem Engage to wspaniała gra. Jasne kolory, rzucające się w oczy projekty postaci i nieskazitelny połysk całej gry są wyjątkowe, jakby ta rzecz była posmarowana złotym syropem. To jest piękne.

Fire Emblem Engage to wspaniała gra. Jasne kolory, rzucające się w oczy projekty postaci i nieskazitelny połysk całej gry są wyjątkowe, jakby ta rzecz była posmarowana złotym syropem. To jest piękne.

Podczas gdy nasza recenzja Fire Emblem Engage znalazła kilka problemów z tytułem taktyki, żaden nie dotyczył grafiki. Jednym z miejsc, w których gra naprawdę błyszczy, są bitwy, gdzie Animacje Fire Emblem Engage wykazać się wyczuciem szczegółów.

I to jest coś, za czym fani szaleją na całym świecie. Szybkie spojrzenie na Twittera lub Reddit pokazuje, że zapaleni fani chwalą jego piękno i wybierają kilka doskonałych przykładów. Zebraliśmy więc niektóre z naszych ulubionych, więc i ty możesz gapić się na grę.

Pierwszym, który rzucił mi się w oczy był A wideo przedstawiający Diamanta zjeżdżającego po schodach w animacji bitwy. Jest to imponujące nie tylko dlatego, że wygląda fajnie, ale także dlatego, że ten sam atak ma różne animacje w zależności od terenu. Jak długo to trwało?

Miniatura YouTube

Jeśli chcesz zobaczyć pełne zestawienie animacji Fire Emblem Engage w porównaniu z poprzednim wpisem, powyższy film robi dobrą robotę. To naprawdę pokazuje, ile dodatkowego luksusu poszło w tę grę.

Ten film na Świergot pokazuje kolejną imponującą cechę. Kiedy Alear walczy z wrogiem w pobliżu skalistego brzegu jeziora, możesz zobaczyć, jak jej noga styka się z ziemią i skałą na różnych wysokościach – coś, co może się zdarzyć tylko kilka razy w grach. To znaczy, grałem we wszystko i tylko od czasu do czasu widywałem tego rodzaju rzeczy.

W każdym razie, jeśli masz już dość gry i gapiłeś się na animacje, sprawdź nasze postacie z Fire Emblem, pierścienie Fire Emblem Engage, romans Fire Emblem Engage i przewodniki po zakończeniach Fire Emblem Engage, aby uzyskać jeszcze więcej zawartości FE.Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar