Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Zmęczony graczami szef Helldivers 2 mówi, że „naprawiliśmy” działo szynowe i zawsze miało to działać „jak karabin snajperski na cracku”, który może też cię zabić

/
/
/
89 Views

Dyrektor gry Helldivers 2, Johan Pilestedt, odpiera skargi dotyczące najnowszej poprawki balansującej, szczególnie jeśli chodzi o działo szynowe RS-422.

W pewnym kontekście działo szynowe jest jedną z najlepszych broni w Helldivers 2 do eliminowania opancerzonych wrogów, zwłaszcza przerażających Szarżujących, ponieważ przenika ich pancerz, a także jest bardzo skuteczne w zabijaniu. Jednak najnowsza aktualizacja osłabiła działo szynowe, tak że nie może ono przebić ciężkiego pancerza w trybie awaryjnym, co chroni użytkownika przed przeładowaniem broni i wysadzeniem się w powietrze. Tryb niebezpieczny może nadal przebić się przez zbroję, ale niesie ze sobą śmiertelne ryzyko. Zarówno w trybie bezpiecznym, jak i niebezpiecznym, obrażenia zadawane przez działo kolejowe trwałym częściom wroga zostały zmniejszone.

W odpowiedzi na fana żądającego „naprawy” działa, Pilestedt powiedział po prostu: „Zrobiliśmy”, dodając emoji „rozpływającej się twarzy” i uzupełniając następujące wyjaśnienie:

„Ale prawdę mówiąc, działo szynowe w trybie niebezpiecznym nie zmieniło jego możliwości tak, jak powinno [armor penetration] z nich zostało szalenie ulepszone i teraz zmienia się z dobrego na kozie. Tak jak zawsze miało być – broń typu ryzyko/nagroda do gry na wysokich poziomach. Jak karabin snajperski na cracku, ale z ryzykiem zabicia użytkownika.

Zobacz więcej

Sformułowanie tego tweeta mogłoby być nieco bardziej szczegółowe, ponieważ łatwo go błędnie zinterpretować jako stwierdzenie, że wzmocniono penetrację pancerza, podczas gdy jest odwrotnie. Zdaniem Pilestedtamusisz zwiększyć ładunek pistoletu do „limitu”, zanim eksploduje, aby osiągnąć maksymalną penetrację pancerza, co według Do anegdotyczne raporty od graczynadal nie jest tak skuteczny jak przed osłabieniem.

Mając to na uwadze, jest to dobra rzecz Irytujący opancerzeni wrogowie Helldivers 2 są osłabieni gdy Arrowhead stara się złagodzić „wskaźniki pojawiania się i pule zdrowia”.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar