Onime Marketing

Złap je wszystkie z 20% zniżką na Pokémon: Let’s Go Pikachu

Złap je wszystkie z 20% zniżką na Pokémon: Let's Go Pikachu


Złap je wszystkie z 20% zniżką na Pokémon: Let’s Go Pikachu

Znowu nadeszła ta pora tygodnia, znasz tę, w której przeszukujemy internet w poszukiwaniu wspaniałej oferty, dzięki której możesz poszerzyć swoją stale rosnącą kolekcję Switch, a w tym tygodniu mamy nadzieję, że jesteś gotowy, aby złapać je wszystkie z 20% rabatem na Pokémon: Let’s Go Pikachu na Amazon UK – to elektryzująca oszczędność 20%!

Są szanse, że już wiesz, czego się spodziewać po tej grze, zwłaszcza jeśli jesteś fanem Pokémonów. Heck, możesz już mieć Let’s Go Pikachu lub Let’s Go Eevee, a jeśli to drugie, nie ma lepszego czasu na wybranie tej gry. Dalej, dodaj go do swojej kolekcji, ponieważ nie chodzi tylko o złapanie ich wszystkich, ale także o zebranie ich wszystkich.

W Pokémon Let’s Go Pikachu możesz wrócić do miejsca, w którym wszystko się zaczęło, ale z bardzo ładną grafiką i możliwością używania kontroli ruchu podczas łapania pokémonów. Zgadza się, czas wrócić do Kanto i ponownie odwiedzić pierwszą generację, chociaż jest kilka różnic, a mianowicie, że nie możesz wybrać Charmandera, Squirtle lub Bulbasaura jako startera. Zamiast tego dostajesz Pikachu, tak jak w Pokémon Yellow, a jeśli zagrasz w Let’s Go Eevee, ten uroczy mon jest twoim starterem.

Jeśli nie masz pewności, czy ta gra jest dla Ciebie, po prostu sprawdź oficjalny zwiastun. Możemy być stronniczy, ale uważamy, że jest to świetna gra, jeśli szukasz czegoś, co sprawi, że będziesz zajęty przed datą premiery Pokémon Scarlet i Violet.

Pikachu wygląda na bardzo zadowolonego, gdy jego trener klepie go po głowie na polnej drodzeKup tutaj

Mówiąc o tym, zawsze możesz sprawdzić naszą listę najlepszych gier Pokémon, aby uzyskać jeszcze więcej wspaniałych przygód w świecie pełnym cudownych stworzeń.

Exit mobile version