Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Zimowa wyprzedaż Steam oferuje zbyt wiele zniżek – sprawdź więc 10 gier poniżej 10 dolarów, w które prawdopodobnie nigdy wcześniej nie grałeś

/
/
/
88 Views

Zimowa wyprzedaż Steam jest pełna rabatów na duże i małe gry. Ale bardziej niejasne lub przeoczane klejnoty często utknęły pod irytującym algorytmem. Aby uchronić Twój nadgarstek od bólu związanego z niekończącym się przewijaniem, przygotowaliśmy dziesięć gier, w które prawdopodobnie nigdy wcześniej nie grałeś, a wszystko to w promocji za mniej niż 10 dolarów.

Zacznijmy od Przed zielonym księżycem (6 dolarów), symulator rolnictwa o niskiej stawce i technologii low-poly, „rozgrywający się w małej społeczności u podstawy kosmicznej windy”, która leci na tytułowy księżyc. Pomyśl o Stardew Valley, ale z estetyką PSX i obcym światem. Zanim The Green Moon pojawi się dzięki uprzejmości Turnfollow, twórców Wide Ocean Big Jacket, możesz więc spodziewać się także niesamowitych ludzkich chwil.

Następny w kolejce jest Cursorblade (4 dolary), gra, która po raz pierwszy przyciągnęła moją uwagę świetnym demo Next Fest. Zasadniczo gra wykorzystuje formułę roguelike Vampire Survivor, ale rzuca Cię w rolę tytułowego spiczastego kursora. Wrogowie pozostają nieruchomi, a ty możesz zaatakować, gdy zajdzie taka potrzeba, przeskakując pomiędzy pociskami, plamami i płomieniami, aby uderzyć.

Zanim Insomniac Games wkroczyło do akcji ze Spider-Manem, studio zabrało się za Sunset Overdrive (5 dolarów), tętniąca życiem strzelanka, która zmienia miejski otwarty świat w platformowy raj. Pozostając przy hitach kinowych, kontynuacja survival horroru The Evil Within 2 (6 dolarów) ma najniższą cenę w historii i jest absolutną kradzieżą.

Wczesny dostęp nie stanowi problemu? Drewno dryfujące (7 dolarów), gra o longboardzie z leniwcem w roli głównej, właśnie dodała snowboard na okres świąteczny, więc czy jest lepszy czas na wślizgiwanie się? Następnie mamy Mortal Sin, brutalną, ale błyskotliwą grę typu roguelike, w której zejdziesz do bezbożnych lochów w ekscytującej walce wręcz. (Tak, łamię własne zasady, ponieważ jest obecnie w promocji 13 dolarów. To jest po prostu dobre!)

Przejdźmy do czegoś znacznie bardziej wyluzowanego: zamówiłem kilka kotów (3,5 dolara), która jest uroczą łamigłówką z ukrytymi obiektami i zawiera oszałamiającą grafikę. Kolejny klejnot ukrytych obiektów pochodzi z Sizeable (3 dolary), łamigłówka polegająca na zmniejszaniu i rozszerzaniu obiektów w dioramie. Chmurne Ogrody (4,80 dolarów) jest również nieskończenie relaksujący dzięki wspaniałym wokselom i postapokaliptycznym dekorom.

Moją ostatnią rekomendacją jest oldschoolowy horror Homebody z zapętleniem czasu (9,99 dolarów), który jest w jakiś sposób brutalnie przerażający i jednocześnie wnikliwy w kwestii lęków związanych z wczesną dorosłością. Niezbyt uroczyście, ale hej, może właśnie na to masz nastrój.

Zimowa wyprzedaż Steam oferuje również zniżki na najlepsze Soulslike.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar