Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Zgrabna gra RPG akcji science fiction, która mówi jak gra Souls i chodzi jak Nier Automata, i może mieć jednych z najfajniejszych bossów roku 2024

/
/
/
59 Views

AI Limit to nadchodząca gra akcji typu RPG, która łączy walkę w stylu Soulslike ze zgrabną animacją Nier Automata – i sądząc po wczesnych wyglądach, może zawierać jedne z najfajniejszych bitew z bossami tego roku.

Akcja rozgrywa się w odległym, futurystycznym świecie, w którym ludzkość jest zagrożona, a krajobraz spustoszony. Wcielamy się w akrobatycznego wojownika poszukującego nowego życia. Konfiguracja nawiązuje do postapokaliptycznych historii, które być może już znasz. Zasadniczo społeczeństwo upadło po kilku katastrofach ekologicznych i spodziewanych wojnach. Przyrodzie nie udało się odzyskać sił po kilku stuleciach i zamiast tego zobaczyła niszczycielską substancję zwaną Błotem rozprzestrzenioną po krainie.

Powyższy zwiastun pozwala nam rzucić okiem na zniszczone środowisko gry, znajome wymachiwanie mieczem i kilku niesamowitych bossów, od których już się trzęsę. The Strona Steama wyjaśnia, że ​​niektórzy z tych bossów to po prostu „wojownicy, którzy zatracają się i przeradzają w szalone bestie”, co oznacza, że ​​mamy nadzieję, że do niezwykle stylowych starć dołączymy tragiczne historie.

Najważniejsze cechy bossa to rodzaj zmechanizowanego centaura, który ślizga się po polu bitwy, unoszący się w powietrzu wygląd podobny do smoka, który pozornie otwiera dosłownie czarną dziurę, oraz potężna maszyna, która wydaje się tak duża, że ​​zwisa z boku budynku – choć my tylko zobacz przez krótką chwilę ostatniego wroga. Podobnie jest na przykład ze zwykłymi humanoidalnymi bossami, którzy dzierżą młoty nasycone grzmotami. Walka z nimi może być równie fajna, pod warunkiem, że walka AI Limita będzie na równi z innymi Soulsami.

AI Limit będzie miał duże pole do popisu po roku 2023, który był sztandarowym rokiem dla podgatunku pomiędzy baśniowymi zwrotami akcji w Lies of P, sztuczką z dwoma światami w Lords of the Fallen i strzelankowym remiksem Soulslike w Remnant 2. Gra jest obecnie ma się ukazać w 2024 r. na PC i PS5.

Dowiedz się jakie inne nowe gry pojawią się w 2024 roku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar