Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Zespół Godzilla Minus One zgromadził publiczność składającą się z mini Godzilli, które oglądały ogłoszenie nominacji do Oscara

/
/
/
45 Views

Godzilla Minus One zdobyła wczoraj (23 stycznia) nominację do Oscara za najlepsze efekty wizualne, a zespół odpowiedzialny za efekty wizualne filmu zaprosił do zabawy publiczność składającą się z mini modeli Godzilli.

Artysta Koji Matsunaga udostępnił film przedstawiający zespół oglądający ogłoszenie nominacji w sali konferencyjnej z około pół tuzinem kaiju na stole przed nimi. Kiedy na ekranie pojawił się tytuł ich filmu, w sali wybuchły wiwaty, a ludzie puszczali streamery i imprezowe poppersy. „Byłem we łzach. Wielkie osiągnięcie japońskich efektów wizualnych!” Matsunaga napisał obok klipu.

Zobacz więcej

Film jest jedynym międzynarodowym tytułem, który znalazł się na krótkiej liście, rywalizując z wieloma hollywoodzkimi hitami: The Creator, Guardians of the Galaxy Vol.3, Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One i Napoleon. Za efekty wizualne filmu odpowiada studio Chōfu Shirogumiego.

Akcja Godzilla Minus One, wyreżyserowana przez Takashiego Yamazakiego, rozgrywa się w powojennej Japonii i podąża za byłym pilotem kamikaze dręczonym poczuciem winy ocalałego, który kończy walkę z Godzillą z załogą swojego statku do usuwania min. Film spotkał się z uznaniem krytyków i stał się hitem kasowym zarówno w Japonii, jak i za granicą.

Tytuł, zgodnie z oficjalnym streszczeniem filmu, odnosi się do obecnego stanu kraju, zaostrzonego przez przybycie Godzilli: „Stan gospodarczy Japonii został zredukowany do zera. Pojawia się Godzilla i pogrąża kraj w stanie negatywnym”.

Tegoroczna gala wręczenia Oscarów zostanie wyemitowana 10 marca. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem po pełnej liście nominacji do Oscarów 2024.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar