Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Zbiór wszystkich głównych gier Fallout z 27 lat RPG – wraz z repliką mini-nuke – ukaże się wiosną, ale tylko na PC

/
/
/
68 Views

„Kompletna kolekcja” tytułów Fallouta zostanie wypuszczona wiosną tego roku w jednym spójnym pakiecie, obejmującym siedem gier w kolekcji obejmującej ponad 20 lat.

Ogłoszony Dziś wcześniej ukazała się antologia Fallout SPECIAL, obejmująca wszystkie siedem głównych gier Fallouta, a premiera zaplanowana jest na 11 kwietnia. Dzięki kolekcji inspirowanej kartami bonusowymi, które gracze Fallouta 76 będą zaznajomieni, kupujący otrzymają siedem kodów na gry z Falloutem, Fallout 2, Fallout Tactics, Edycje Ultimate lub Gra Roku Fallouta 3, Fallouta 4 i New Vegas oraz Fallouta 76.

Te siedem kart, karty SPECJALNE i siedem odpowiadających im kodów do gier będzie przechowywanych w replice Mini-Nuke, która jest wyposażona w wybuchowy efekt dźwiękowy i przedstawia umiejętności Vault Boya powiązane z każdym z atrybutów, które pomagają kształtować twoją postać w całej serii RPG . Chociaż karty bonusów mogą być charakterystyczne dla Fallouta 76, atrybuty SPECJALNE są od wielu lat podstawową częścią systemów gry.

Zobacz więcej

Bethesda twierdzi, że wypuszczenie kolekcji zbiegnie się z premierą programu telewizyjnego Fallout, który będzie emitowany na platformie Amazon Prime od 12 kwietnia. Co zabawne, firma właśnie rozdała w Epic Games Store niektóre oryginalne gry Fallout, co sugeruje, że ogłoszenie to mogło spotkać się z dużym zainteresowaniem.

Zamówienia w przedsprzedaży są już dostępne, ale obecnie nie ma informacji na temat cen, przynajmniej w tym ogłoszeniu. Jestem prawie pewien, że wszystkie te gry są dostępne do kupienia, więc istnieje szansa, że ​​będziesz w stanie zgarnąć je wszystkie taniej niż cena Bethesdy, jeśli będziesz przygotowany na stosunkowo cierpliwe, przemyślane zakupy, ale z pewnością byś to zrobił Nie kupuj repliki broni nuklearnej do przechowywania tych gier, co prawdopodobnie sprawi, że będzie to atrakcyjny przedmiot kolekcjonerski.

Zasadniczo każda z tych gier mogłaby zmieścić się na naszej liście najlepsze RPG Gry.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar