Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Zawodowy piłkarz twierdzi, że dzięki GTA 5 jego niedawna przeprowadzka do Los Angeles była łatwa, ponieważ znał już otoczenie

/
/
/
82 Views

Zdobywca Pucharu Świata, piłkarz Hugo Lloris, pomyślał, że przeprowadzka do jego nowego zespołu w Los Angeles nie będzie wielkim problemem, ponieważ grał tak dużo w Grand Theft Auto.

W niedawnym wywiadzie dla GetFootballNewsFrancja, były bramkarz Tottenhamu Hotspur i kapitan francuskiej drużyny międzynarodowej opowiadał o przeprowadzce z Londynu, gdzie spędził ostatnie 12 lat jako bramkarz, aż do Los Angeles. Przejście było spowodowane tym, że został zwolniony przez Tottenham pod koniec poprzedniego sezonu, ale obecnie gra w klubie Major Soccer League LA FC.

„Jeśli chodzi o populację, wydaje się ona zwiększać z każdym ruchem, ale myślę, że na tym poprzestaniemy” – Lloris powiedział o miastach, w których mieszkał i ich porównaniu z Los Angeles. „Branża filmowa, Dr. Dre, GTA… Grałem w tę grę na PlayStation tak często, że miałem wrażenie, że znam wszystkie zabytki miasta, choć tu nie byłem” – Lloris powiedział o Los Angeles.

Trochę trudno stwierdzić, o którym GTA Lloris tak naprawdę tu mowa. Bramkarz mógłby tak naprawdę mówić o San Andreas na PS2, którego akcja rozgrywa się w okolicach Los Angeles, lub z łatwością mógłby mówić o GTA 5, znacznie nowszej grze GTA opartej na Los Angeles. Biorąc pod uwagę, że ma 37 lat, równie dobrze mógłby mówić o obu grach, ale prawdopodobnie bardziej prawdopodobny jest nowszy tytuł.

Portal wskazuje, że Lloris podobno odrzucił wyższe pensje od takich klubów jak Bayer Leverkusen, Newcastle United, OGC Nice i PSV Eindhoven na rzecz dołączenia do LA FC. Być może częste granie w GTA przez te lata wpłynęło na decyzję Llorisa o odrzuceniu innych klubów i przeprowadzce do Los Angeles.

W nowszych doniesieniach dotyczących GTA deweloper GTA 6 zaprasza swoich pracowników z powrotem do swoich biur pięć dni w tygodniu w imię „bezpieczeństwa” i „produktywności”, gdy gra wkracza w ostatni etap przed premierą.

Sprawdź nasze nowe gry 2024 przewodnik pozwalający spojrzeć w przyszłość na wszystkie gry, na które czekamy przed premierą GTA 6 w przyszłym roku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar