Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Zawodnik Starfield maksymalnie ćwiczy gimnastykę, aby wskrzesić starą tradycję Obliviona

/
/
/
35 Views

Jeden z graczy Starfield wskrzesił starożytną tradycję z Obliviona, która polega na wznoszeniu się na nierealne wysokości za pomocą potężnego skoku.

Miłośnicy Bethesdy ze starszych klas mogą pamiętać wirusowe wyzwanie Oblivion, w którym gracze maksymalizowali określone statystyki i wykorzystywali usterki do wykonania ultra epickie skoki wzwyż. Gracz Starfield niemal odtworzył niesamowity wyczyn w najnowszej grze RPG firmy Bethesda, zmieniając centralne miasto gry w raj platformówek.

W filmie opublikowanym na subreddicie Starfield – patrz poniżej – gracz osiąga wysokie skoki, maksymalizując swój poziom gimnastyczny i używając RedAmp, przedmiotu, który tymczasowo podwaja wysokość skoku i zwiększa prędkość ruchu. Mogą wówczas dotrzeć praktycznie do każdej powierzchni Nowej Atlantydy. Aha, i muzyka Obliviona nałożona na wideo to czysta perfekcja.

Skoki na poziomie Oblivion (gimnastyka poz. 4 + RedAmp) z r/Starfield

Aby sprawdzić, jak wysoko mogą wznieść się skoki, gracz przeprowadził eksperyment nasz Księżyc który ma jeden z najniższych poziomów grawitacji w grze. Niestety wzmocniony skok nie wysyła gracza na orbitę, więc mam nadzieję, że modderzy pomogą w tym przypadku.

„Modyfikacje Gwiezdnych Wojen naprawdę będą szalone” – odpowiedział jeden z graczy, a inny zauważył, że z tymi skarbcami wygląda jak Obi-Wan Kenobi. Wszystko, co pozostało do dodania, to kilka mieczy świetlnych i kilka chorych przewrotów ninja i voila, możemy urządzić imprezę Jedi w Starfield. Mamy już kilka fajnych statków z Gwiezdnych Wojen, dla tych, którzy bardziej interesują się piractwem kosmicznym w odległej galaktyce.

Mamy nadzieję, że te wyzwania powrócą w plotkowanych remasterach Obliviona i Fallouta.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar