Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Zapowiedź Mortal Kombat 2 utwierdziła wszystkich w przekonaniu, że w sequelu pojawi się główny złoczyńca

/
/
/
88 Views

Producent Mortal Kombat 2, Todd Garner, podzielił się intrygującą zapowiedzią przed kontynuacją filmu i wszyscy są przekonani, że wiedzą, kto to jest. Jak widać na poniższym obrazku, przedstawia on szarą dłoń ubraną w czarną szatę i chociaż nie ma zbyt wiele do powiedzenia, jesteśmy przekonani, że jest to Quan Chi.

Zobacz więcej

Demoniczny antagonista będzie dobrze znany fanom gier, w których przez cały czas odgrywa rolę głównego złoczyńcy. Nie pojawił się w pierwszym filmie, ale często pojawiał się w serialach animowanych, a teraz wydaje się prawdopodobne, że zobaczymy go także na dużym ekranie.

Krążą nawet plotki o tym, kto może go zagrać. Australijski aktor Damon Herriman podpisał kontrakt na kontynuacjęi wydaje się całkiem prawdopodobne, że mógłby być aktorem, który będzie władał magią Chi.

Fani podzielili się swoim podekscytowaniem z powodu dokuczania, w tym jeden tweetowanie: „W filmie występuje cholerny Quan Chi.” – Czy to sam człowiek Quan? inny odpowiedziałpodczas gdy trzeci napisał: „Quan Chi znowu wraca do swoich starych planów”. Jednak nie wszyscy są tak przekonani, z innym widzem zastanawianie się: „Dlaczego wszyscy myślą, że to Quan Chi? Jest cały czarny? Właściwie to bardzo przypomina film Bi Han”.

Nic oficjalnego nie zostało jeszcze potwierdzone, ale zdjęcia do Mortal Kombat 2 rozpoczęły się w zeszłym roku. Nie podano jeszcze konkretnej daty premiery, ale wyreżyseruje go Simon McQuoid, a scenariusz napisze Jeremy Slater. Film jest kontynuacją Mortal Kombat z 2021 roku, w którym wystąpili Lewis Tan, Jessica McNamee, Tadanobu Asano i Mehcad Brooks. Oprócz powracających gwiazd do obsady dołączyli także Karl Urban, Tati Gabrielle i Adeline Rudolph.

Aby uzyskać więcej informacji, przejrzyj wszystkie nadchodzące filmy, które pojawią się w 2024 roku i później.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar