Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Zapierający dech w piersiach zwiastun Shadow of the Erdtree gry Elden Ring wysłał tę grę RPG z otwartym światem prosto na szczyt listy bestsellerów Steam

/
/
/
99 Views

Elden Ring powrócił na listę bestsellerów Steam po wczorajszym nowym zwiastunie Shadow of the Erdtree.

Sprawdzam Para dzisiaj, 22 lutego, Elden Ring z dumą powraca na listę bestsellerów w witrynach sklepowych. Gra FromSoftware zajmuje czwarte miejsce na liście, ustępując jedynie Steam Deck firmy Valve, strzelance w trybie współpracy Helldivers 2 i nowej grze RPG akcji Last Epoch, w tej kolejności.

To bezpośrednio wynika z wczorajszego nowego zwiastuna DLC Elden Ring, który w końcu ujawnił więcej szczegółów na temat rozszerzenia Shadow of the Erdtree. Zwiastun przedstawia naszą podróż Tarnished do nowych Krain Cienia, gdzie spotykamy nowych wrogów i postacie, takie jak Miquella, brat Malenii.

Wygląda na to, że zwiastun okazał się hitem, jeśli zachęci nowych graczy do wypróbowania Elden Ring po raz pierwszy. Tak przynajmniej wynika z dzisiejszego ponownego pojawienia się gry na liście bestsellerów Steam – chyba że obecni gracze z jakiegoś powodu ponownie kupią Elden Ring na Steamie, co wydaje się mało prawdopodobne.

Co jednak najważniejsze, nowy zwiastun pokazał, że dodatek DLC Shadow of the Erdtree do gry Elden Ring ukaże się jeszcze w tym roku, 21 czerwca. Oznacza to, że pozostało zaledwie kilka miesięcy do zakończenia ogromnego dodatku, więc być może nowi gracze biorą to za znak aby spróbować przedostać się przez ogromną grę RPG, zanim pojawi się DLC.

Jeśli jeszcze nie wiesz, Shadow of the Erdtree kosztuje 40 dolarów, czyli dwie trzecie podstawowej wersji gry, jeśli potrzebujesz informacji, ile rzeczy FromSoftware prawdopodobnie umieściło w rozszerzeniu. Niestety, Shadow of the Erdtree wydaje się wskrzesić niesławne bagno FromSoftware, które graczy będzie w równym stopniu zachwycone, jak i przerażone.

Przeczytaj na naszym Relacja na żywo ze zwiastuna DLC Elden Ring podsumowanie, w którym znajdziesz wszystkie najważniejsze szczegóły nowego zwiastuna.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar