Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Zamówienie w przedsprzedaży Pokémon Scarlet i Violet – zgarnij terastal Pikachu

/
/
/
194 Views


Zamówienie w przedsprzedaży Pokémon Scarlet i Violet – zgarnij terastal Pikachu

Zamówienia w przedsprzedaży Pokémon Scarlet i Violet są już dostępne, a my mamy przegląd wszystkiego, co musisz wiedzieć, zanim wyruszysz w tę nową przygodę Pokémon

Fani Poké na całym świecie będą zachwyceni faktem, że zamówienia w przedsprzedaży Pokémon Violet i Scarlet są już dostępne. Zanim się zorientujesz, będziesz miał okazję wyruszyć w pierwszą prawdziwie otwartą przygodę Pokémonów, osadzoną na dużym nowym kontynencie, który wydaje się czerpać inspirację z Hiszpanii.

Więc co musisz wiedzieć, zanim dostaniesz swój Zamówienie w przedsprzedaży Pokémon Scarlet and Violet w? Cóż, poza nowym kątem otwartego świata (w pewnym sensie, co czyni go ostateczną ewolucją tego, co zaczęło się w Sword and Shield, a następnie rozwinęło się w Legends: Arceus), będzie to również pierwsza gra Pokemon, która pozwoli ci aktywnie eksplorować świat z innymi graczami i oczywiście będzie też zdrowa dawka nowych Pokémonów, z których niektóre już widzieliśmy.

Wielu fanów uczepiło się Lechonka, nowego świńskiego Pokémona widzianego w najnowszym zwiastunie gry. Ten sam zwiastun ujawnia również legendarne legendy Pokémon Scarlet i Violet dla gier, jedną o nazwie Koraidon, a drugą o nazwie Miraidon. Obaj mają wygląd serpentyn, a Miraidon ma nieco mechaniczny wygląd – to skłoniło niektórych fanów do spekulacji, że w grze może istnieć mechanika przeszłości i przyszłości.

Data premiery Pokémon Scarlet and Violet to 18 listopada 2022 r., więc fani nie potrwają długo, zanim będą mogli zagrać w tę ekscytującą nową grę. Oczywiście w przypadku dużych gier, takich jak ta, często rozsądnie jest zamówić swoją kopię w przedsprzedaży, na wypadek gdyby gra została wyprzedana w dniu premiery.

Zamówienia w przedsprzedaży Pokémon Scarlet i Violet

Jeśli chcesz zamówić w przedsprzedaży Pokémon Scarlet i Violet, możesz to zrobić za pomocą następujących linków:

Premie za zamówienie w przedsprzedaży Pokémon Scarlet i Violet oraz premie za wczesny zakup

Nintendo i The Pokémon Company potwierdziły, że gracze, którzy zamówią w przedsprzedaży Pokemon Scarlet i Violet, będą mogli otrzymać wyjątkowego Pikachu, który wykorzystuje nową mechanikę Terastal. Terastal Pikachu używa latającej muchy, której normalnie nie może się nauczyć, a jej typ tera to latanie.

Pokemon Scarlet i Violet w przedsprzedaży: grafika ket do gry Pokemon Scarlet i Violet przedstawia Terestal Pikachi z kryształową zbroją, a także szczegóły, jak ją zdobyć

Gracze mogą otrzymać to wyjątkowe Pikachu, wybierając opcję „odbierz przez Internet” w funkcji „tajemniczy prezent” w grze do wtorku 28 lutego 2023 r.

Czy jesteś podekscytowany możliwością grania w te nowe gry Pokémon? Aby uzyskać więcej treści Pokémon, zapoznaj się z naszymi przewodnikami po grach Pokémon Switch oraz różnicach między Pokémon Scarlet i Violet – pomogą ci one zarysować tego Poké-itcha.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar