Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Zack Snyder opowiada w serwisie Netflix o przyszłości uniwersum Army of Dead i zapowiada „szaloną” kontynuację

/
/
/
49 Views

Rebel Moon nie jest jedynym uniwersum, które Zack Snyder tworzy w serwisie Netflix.

W 2021 roku na ekrany kin trafiła Armia Umarłych, powrót reżysera do gatunku zombie; jego pełnometrażowym debiutem reżyserskim był Świt żywych trupów, remake klasyki George’a Romero.

Armia Umarłych nie jest jednak zwykłym filmem o nieumarłych, wplatającym się w pętlę czasu, kosmitów i mitologiczne skarbce, których prawie nie da się złamać (rozwinięte szerzej w prequelu Army of Thieves).

Kolejny prequel Armii Umarłych w formie serialu animowanego z gwiazdorską obsadą również miał trafić do serwisu Netflix, choć przez lata po premierze filmu nie pojawiały się żadne aktualizacje na temat projektu. Snyder jednak nadal jest bardzo podekscytowany przyszłością.

„Jestem wielkim fanem uniwersum armii” – mówi GameMe+, kiedy siadamy w londyńskim hotelu, aby porozmawiać z Rebel Moon. „Pracowaliśmy nad naszym serialem animowanym o armii i staramy się wznowić, co było naprawdę fajne. Nagraliśmy całość, nagraliśmy wszystkie głosy – Christiana Slatera i tych wszystkich fajnych ludzi. Świetna zabawa.

„Pod tym względem naprawdę zrobiliśmy to samo, opracowując koncepcję budowania wielkiego świata” – kontynuuje, odnosząc się do obszernej mitologii stworzonej dla Rebel Moon. „Mój pomysł na Army 2 to Planet of the Dead, który jest czymś znacznie więcej – [it] skaluje się w szalony sposób, więc jestem tym bardzo podekscytowany. W tej chwili oczywiście próbuję prowadzić równoległe kursy z tymi dwoma potworami, ale [I’m] naprawdę podekscytowany tym, że ludzie są podekscytowani możliwością zobaczenia więcej filmów ze świata armii, bo ja to uwielbiam.”

Rebel Moon – Część pierwsza: A Child of Fire pojawi się w serwisie Netflix 21 grudnia w USA i 22 grudnia w Wielkiej Brytanii, a limitowana premiera kinowa rozpocznie się 15 grudnia. Więcej informacji można znaleźć w naszych wywiadach ze Snyderem i obsadą Rebel Moon – Część druga i budowanie mitologii części pierwszej.

Możesz także zapoznać się z naszym zestawieniem najlepszych filmów z serwisu Netflix, aby uzupełnić swoją listę do obejrzenia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar