Onime Marketing

Yu-Gi-Oh! Szósta rocznica DUEL LINKS świętuje w wielkim stylu

Yu-Gi-Oh!  Szósta rocznica DUEL LINKS świętuje w wielkim stylu


W roku swojej szóstej rocznicy, nasz Yu-Gi-Oh! Wywiad DUEL LINKS z Akitsu Terashimą, producentem w Konami, wspomina sukces tytułu

Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS kwitnie już od ponad sześciu lat, oferując tysiące kart w grze, sześć serii anime reprezentowanych teraz przez postacie i archetypy oraz długą listę udanych wydarzeń, które zjednoczyły społeczność. W ramach obchodów związanych z Yu-Gi-Oh! Rocznica DUEL LINKS, porozmawialiśmy z Akitsu Terashimą, producentem w Konami, o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości serii

Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS kwitnie już od ponad sześciu lat, oferując tysiące kart w grze, sześć serii anime reprezentowanych teraz przez postacie i archetypy oraz długą listę udanych wydarzeń, które zjednoczyły społeczność. W ramach obchodów związanych z Yu-Gi-Oh! Rocznica DUEL LINKS, porozmawialiśmy z Akitsu Terashimą, producentem w Konami, o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości serii

Taktyka kieszonkowa: Z Yu-Gi-Oh! POJEDYNCZE LINKI świętując szóstą rocznicę, jakie masz plany, aby uczcić to osiągnięcie w grze?

Aby uczcić 6. Siła lustrzana, „Bilety UR Dream”, „Bilety SR Dream SR” i 1000 klejnotów. Mamy nadzieję, że skorzystasz z okazji, aby sprawdzić i zagrać w Yu-Gi-Oh! POJEDYNCZE LINKI.

Czy Konami od samego początku przewidywało poziom sukcesu i długowieczności Yu-Gi-Oh! POJEDYNCZE LINKI będzie miał?

To był nasz pierwszy Yu-Gi-Oh! gra mobilna, więc musieliśmy dużo eksplorować i badać. Zadbaliśmy również o to, aby zestaw zasad „Speed ​​Duel” został zaakceptowany przez użytkowników iz biegiem czasu kontynuowaliśmy prace nad produkcją i działaniem gry. W rezultacie gra wielu pojedynków na całym świecie Yu-Gi-Oh! POJEDYNCZE LINKI, dzięki czemu mogliśmy świętować 6 rocznicę gry. Chcielibyśmy podziękować wszystkim Duelistom.

Yu-Gi-Oh! POJEDYNCZE LINKI odbiegał od klasycznego formatu Yu-Gi-Oh! KOLEKCJONERSKA GRA KARTOWA (TCG) od samego początku, czy możesz podzielić się pomysłami lub wpływami, które pomogły ukształtować grę na wczesnych etapach?

Koncepcja projektu brzmiała: „To jest Yu-Gi-Oh! walka na karty”. Chcieliśmy, aby ludzie cieszyli się nie tylko grą Yu-Gi-Oh! TCG, ale także świat Yu-Gi-Oh! A my chcieliśmy zwiększyć liczbę Yu-Gi-Oh! fanów na całym świecie. W oparciu o tę koncepcję wybraliśmy urządzenia mobilne jako początkową platformę dla gry. Główne zasady gry Yu-Gi-Oh! TCG prowadzi do dłuższych pojedynków. Ponieważ wiele osób lubi grać w gry mobilne w ruchu, istniała obawa rozłączenia podczas gry z powodu czynników zewnętrznych, takich jak słaby sygnał. Dlatego zdecydowaliśmy się użyć zestawu zasad „Szybki pojedynek”, który pozwala graczom łatwiej i szybciej cieszyć się pojedynkami.

Yu-Gi-Oh! POJEDYNCZE LINKI konsekwentnie udawało się zbalansować grę podczas dodawania nowych kart, jak trudno było znaleźć tę równowagę przez ponad sześć lat?

Liczba kart po premierze wynosiła zaledwie kilkaset, a teraz jest to kilka tysięcy. Jak możesz sobie wyobrazić, za każdym razem, gdy dodajemy nową kartę, musimy sprawdzić spójność z istniejącymi kartami, a koszt sprawdzania spójności rośnie z roku na rok. Ponadto stale sprawdzamy dzienniki pojedynków i rangi wszystkich pojedynków na naszych serwerach i dostosowujemy się, aby uniknąć stronniczości w kierunku wyjątkowo mocnych motywów.

Yu-Gi-Oh! POJEDYNCZE LINKI zawsze miał bliskie powiązania z serią anime, zwłaszcza w porównaniu z czymś takim Yu-Gi-Oh! MISTRZOWSKI POJEDYNEK, jak ważne jest to dla Ciebie? I jak myślisz, jak ważne jest, aby Yu-Gi-Oh! POJEDYNCZE LINKI gracze?

Jak wspomniałem wcześniej, koncepcja tej gry brzmi: „To jest Yu-Gi-Oh! walka na karty”. Dlatego uważamy ten związek za bardzo ważny. Uważamy, że jednym z najbardziej atrakcyjnych aspektów LINKI DO POJEDYNKU Yu-Gi-Oh jest jego zdolność do odtwarzania ekscytujących pojedynków, niesamowitych sekwencji przywoływania i głosów postaci z serii anime. Każdego roku wprowadzamy nowe światy z naszej serii anime i za każdym razem otrzymujemy wiele pozytywnych komentarzy od fanów. To uświadamia nam, że jest tak wielu fanów, którzy kochają Yu-Gi-Oh! serii anime i jest to bardzo ważny element dla graczy. Uważamy, że jest to bardzo ważny czynnik dla naszych graczy. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zachować postacie i światy każdego Yu-Gi-Oh! serii anime, przy jednoczesnym zapewnieniu, że reakcje i inne aspekty ich pojawienia się w Yu-Gi-Oh! POJEDYNCZE LINKI świecie, w którym fani anime mogą się autentycznie cieszyć.

Biorąc pod uwagę trzy Wielkie Turnieje KC w ciągu trzech lat, jak myślisz, w jakim stopniu rywalizacja w grze pomogła jej rozwinąć się w szóstą rocznicę?

KC Grand Tournament odbył się jako alternatywa dla Mistrzostw Świata (WCS) i chociaż początkowo nie byliśmy pewni, jak zorganizować i transmitować ten turniej online, czujemy, że jesteśmy w stanie zapewnić coraz więcej ekscytujących pojedynków w miarę jak co roku organizowali turniej. Wielki Turniej KC, który odbył się w 2022 roku, był szczególnie wartościowy i uważamy, że był to wielki sukces. Chcielibyśmy podziękować wszystkim Duelistom, którzy wzięli udział.

Patrząc wstecz na spuściznę Yu-Gi-Oh! POJEDYNCZE LINKI, czy niespodziewany sukces gry zmienia sposób, w jaki Konami patrzy na przyszłość Yu-Gi-Oh! jako całość?

Skupiam się na tym LINKI DO POJEDYNKU Yu-Gi-Oh będzie nadal rosła w siłę. Zespoły produkcyjne i zarządzające będą nadal ciężko pracować, aby zmaksymalizować atrakcyjność anime i zapewnić szybkie i gorące pojedynki jak największej liczbie osób, więc prosimy o wsparcie.

Ma sukces Yu-Gi-Oh! POJEDYNCZE LINKI, a także inne Yu-Gi-Oh! gry mobilne, doprowadziły do ​​punktu, w którym przyszłość franczyzy zawsze będzie należała do gier free-to-play?

Nie sądzę. Chcielibyśmy zbadać różne możliwości dla tytułów na konsole i urządzenia mobilne, aby wszyscy Duelists mogli cieszyć się unikalnymi funkcjami każdej gry. Proszę, wyczekujcie przyszłego Yu-Gi-Oh! cyfrowe tytuły.

Proszę bardzo, nasz wywiad z Konami dla Yu-Gi-Oh! Szósta rocznica DUEL LINKS. Aby dowiedzieć się więcej o kultowej grze karcianej, sprawdź nasze Yu-Gi-Oh! Wywiad Cross Duel lub Yu-Gi-Oh! Recenzja Mistrza Pojedynku.

Exit mobile version