Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Yoshi-P z Final Fantasy 14 podsyca plotki o remake’u Final Fantasy 9 i drażni się z tym, że powód wszystkich odniesień do Dawntrail jest „tajemnicą”

/
/
/
30 Views

Reżyser Final Fantasy 14 szczegółowo omówił dziś nadchodzący dodatek do MMO, ogłaszając datę premiery Dawntrail i falę innych informacji. Ale jedna konkretna kwestia tylko wzmocniła pogłoski o potencjalnym remake’u Final Fantasy 9.

Reżyser Naoki „Yoshi-P” Yoshida ujawnił wszystko w programie specjalnym prezentacja Dziś transmitowano na żywo z PAX East, gdzie udostępniono edycję kolekcjonerską Dawntrail, która zawiera szczegółową figurkę Vipera, piękną płócienną mapę, pudełko z grafikami, piórnik, który wygląda, jakby mógł istnieć w świecie gry, i kilka innych gadżetów.

Jednak cyfrowe bonusy nawiązywały do ​​Final Fantasy 9. Mniej więcej w 53:30 prezentacji widać przywołanie Arki z FF9 odtworzone w FF14 jako wierzchowiec. Inne cyfrowe przedmioty obejmują nakręcaną stronnicę Księżniczki Granatu (znanej również jako Sztylet) i pędzel chocobo dla nowej klasy Piktomantów. Zamiast tego premie za zamówienie w przedsprzedaży obejmują nakręcanego stwora dla czołowego małpoluda FF9, Zidane’a.

Wierzchowiec z motywem Final Fantasy 9 i dwa stwory wzorowane na głównych bohaterach klasycznej gry wystarczyły, aby tłum wiwatował, choć Yoshi-P nie miał dość dokuczania. „Być może zauważyliście tutaj wiele odniesień do Final Fantasy 9” – powiedział na scenie z uśmieszkiem – „ale powód pozostaje tajemnicą”.

Oczywiście komentarz Yoshi-P może po prostu sugerować specjalne wydarzenie typu crossover w Final Fantasy 14 – podobnie jak w przypadku Final Fantasy 16. Nowy nalot może postawić nas przeciwko skrzydlatemu zamkowi lub szalonej królowej z makijażem klauna. Kto wie? I jak zawsze, takie spekulacje należy traktować z przymrużeniem oka.

Jednak pogłoski o potencjalnym remake’u Final Fantasy 9 powracają od czasu proroczego wycieku Nvidii trzy lata temu, w którym wymieniono grę. Jeden z autorów przecieku stwierdził również, że jeszcze w zeszłym roku projekt był nadal „prawdziwy”, więc niektórzy pełni nadziei fani od jakiegoś czasu niecierpliwie czekali na oficjalne wieści.

Gdyby ta plotka upadła na twarz, grupa fanów z miłością odtworzyła początek Final Fantasy 9.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar