Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Yoshi-P z Final Fantasy 14 ma wiele pomysłów na przyszłe rozszerzenia do gry MMO: „Mogę zrobić do 9.0 bez wyschnięcia”

/
/
/
44 Views

Reżyser Final Fantasy 14 zdradza, że ​​ma w kieszeni wystarczająco dużo pomysłów, aby wystarczyło mu przynajmniej do aktualizacji 9.0.

Ta wiecznie zielona gra MMO przygotowuje się obecnie do wydania aktualizacji 7.0 wraz z ciepłym dodatkiem Dawntrail latem 2024 r., po czym nastąpi przejście do kilku mniejszych poprawek 7.x. Jednak reżyser i producent Naoki „Yoshi-P” Yoshida powiedział, że ma wystarczająco dużo energii, aby przejść od aktualizacji 8.0 do wersji 9.0.

„Myślę, że mogę zejść do 9,0 bez wysychania” – ujawnił w zeszły weekend podczas festiwalu fanów Final Fantasy 14 w Tokio w Japonii w wywiadzie dla Automat. W dalszym ciągu powtarzał, że nie podzielił się jeszcze tymi pomysłami z zespołem, chociaż Yoshi-P najwyraźniej „sterował kołem” w ramach przygotowań do przyszłych planów. Dlatego w nadchodzących łatkach i/lub rozszerzeniach możecie zobaczyć pewne zwiastuny.

Zapytany o to, jak udaje mu się zachować świeżość tej długoletniej gry, reżyser dodaje, że „sekretem” jest unikanie tradycyjnego myślenia o MMO. Zamiast szukać innych gier wieloosobowych, Yoshi-P i zespół rzekomo szukają inspiracji w innych grach Final Fantasy dla jednego gracza i „biorą wszystko, co dobre w grach konsolowych i umieszczają to w świecie MMO”.

Ta ewentualność w wersji 9.0 jest prawdopodobnie w tym momencie odległa za kilka lat, ponieważ zespół jest bardzo skupiony na nadchodzącym rozszerzeniu Dawntrail, o którym niedawno dowiedzieliśmy się, że ponownie wprowadza do serii klasę Pictomancer. Rozszerzenie obiecuje rozpocząć kolejną dziesięcioletnią przygodę gry z nowym kontynentem, nowym zwiększeniem maksymalnego poziomu do 100, nowymi lochami, nowymi miastami, nowym sprzętem, nowymi wrogami, nowymi… rozumiesz, o co chodzi.

Yoshi-P ma także mnóstwo pomysłów na Final Fantasy 17, w tym potencjalny powrót do korzeni serii w pikselowej sztuce.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar