Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Yoshi-P nie spodziewa się kontynuacji ani spin-offu Final Fantasy 16, twierdzi, że zespół zajął się nowymi projektami

/
/
/
68 Views

Według producenta gry główna ekipa tworząca Final Fantasy 16 zakończyła projekt i nie spodziewa się pracować nad bezpośrednią kontynuacją.

Producent Naoki „Yoshi-P” Yoshida powiedział to niedawno w wywiadzie dla Famitsu: „Zespół programistów ds [Final Fantasy 16] został rozwiązany niezależnie od głównego zespołu DLC, więc przynajmniej nie spodziewamy się kontynuacji lub spin-offu”.

Yoshi-P wyjaśnia, że ​​zespół „gromadził dużą wiedzę” podczas budowania świata Valisthei i wolał „popracować nad kolejnym tytułem lub rozważyć nowe wyzwanie” – zamiast dodawać coś do Final Fantasy 16 „na zawsze”. Jednak uwielbiany producent zostawia drzwi lekko uchylone: ​​„Jeśli zapytacie mnie, czy w przyszłości będzie coś związanego z FF16, to nie wiem. Ponieważ nie wiem, co się wydarzy, wolę nie mówić nic konkretnego.

Yoshi-P ma na myśli wewnętrzną jednostkę biznesową Creative Business Unit 3 Square Enix (chwytliwa nazwa), więc w innym studiu mógłby powstać projekt typu spin-off lub poboczny, choć niepokojące byłoby, gdyby główny producent gry pozostał w tej kwestii nieświadomy .

Business Unit 3 niedawno porzuciło płatne DLC do Final Fantasy 16 o nazwie Echoes of the Fallen, dodając do gry zupełnie nową historię, bitwy, broń i zwiększony limit poziomu. DLC Rising Tide ukaże się w przyszłym roku, a główny bohater Clive zmierzy się z kolosalnym Lewiatanem. Poza tym wygląda na to, że główny zespół będzie pracował nad innym głównym Final Fantasy lub nad czymś zupełnie nowym.

Final Fantasy 7: Odrodzenie jest jednak następny w kolejce i w trakcie otrzymaliśmy nowy wygląd Nagrody gier 2023. Nowy zwiastun także wskazuje głową na tajemnicę sprzed czterech lat, która pozostała bez odpowiedzi.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar