Onime Marketing

Xenoblade Chronicles amiibo – co za garść postaci

Xenoblade Chronicles amiibo – co za garść postaci


Xenoblade Chronicles amiibo – co za garść postaci

Chcesz władać mocą Monado? Dowiedz się, co robią te wszystkie błyszczące, plastikowe figurki z naszego przewodnika po Xenoblade Chronicles 3 amiibo

Minęło dużo czasu, ale kulminacja trylogii Xenoblade (nie zapominam o X, wyluzuj) jest już prawie tutaj, a dziś mamy przewodnik amiibo Xenoblade Chronicles 3, który pomoże ci odblokować dodatkowe gadżety w tym najnowsza przygoda. Chociaż Noah i Mio mogą nie używać dokładnie tej samej broni, którą widzieliśmy w poprzednich grach, możesz odblokować moc Monado za pomocą amiibo.

Z tym Xenoblade Chronicles przewodniku, staramy się poinformować Cię o wszystkim, co Twój ulubiony plastikowy kumpel może odblokować w najnowszej grze Xenoblade. Odkurz więc swojego Shulka, chwyć kontroler i wciśnij tego malucha prosto do portu NFC, tak jakbyś walnął w poga w gorącej grze… Pogs. Rozpoczyna się nowa przygoda z Noahem i jego zespołem, a my będziemy potrzebować wszelkiej możliwej pomocy.

Reszta 2022 roku jest całkowicie wypełniona świetnymi grami, wyglądającymi jak miasto RPG (RPGC?) z kawalkadą pękających kreacji napływających na Switcha w drugiej połowie roku. Koniecznie zapoznaj się z naszymi przewodnikami obejmującymi Persona 3 Portable, Persona 4 Golden, Persona 5 Royal i Nier Automata: End of Yorha Edition, czekając, aż trafią na Switch w nadchodzących miesiącach.

Oto nasz przewodnik amiibo Xenoblade Chronicles 3

Xenoblade Chronicles 3 amiibo

Xenoblade Chronicles 3: zdjęcie przedstawia dziesiątki amiibo na białym tle

Które amiibo są kompatybilne z Xenoblade Chronicles 3?

Każde amiibo, ujawnione w najnowszym Xenoblade Chronicles 3 Direct, jest kompatybilne z Xenoblade Chronicles 3. Dotknij dowolnego amiibo, aby zdobyć przydatne przedmioty w grze podczas swojej przygody. W chwili pisania tego tekstu nie wiemy, czy istnieje dzienny limit tego, ile można użyć lub ile przedmiotów można zdobyć, ale zaktualizujemy ten przewodnik, gdy sami go przetestowamy.

Co robi Shulk amiibo w Xenoblade Chronicles 3?

Jeśli posiadasz już amiibo Shulk z linii Super Smash Bros, to dobra wiadomość! Stuknięcie w Shulka amiibo zmienia miecz postaci, aby wyglądał jak Monado, gdy używa klasy Noah miecznika. Może to nie to samo, co użycie Monado w historii, ale oglądanie Noah i przyjaciół uwalniających moc Monado jest nadal całkiem fajne.

Już niedługo w końcu wyruszymy na wielką przygodę z Noah i gangiem, ale jeśli chcesz być jeszcze bardziej podekscytowany Xenoblade Chronicles 3, koniecznie przeczytaj naszą zapowiedź Xenoblade Chronicles 3 po kilkudziesięciu godzinach z gra.

Exit mobile version