Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Xenoblade Chronicles amiibo – co za garść postaci

/
/
/
189 Views


Xenoblade Chronicles amiibo – co za garść postaci

Chcesz władać mocą Monado? Dowiedz się, co robią te wszystkie błyszczące, plastikowe figurki z naszego przewodnika po Xenoblade Chronicles 3 amiibo

Minęło dużo czasu, ale kulminacja trylogii Xenoblade (nie zapominam o X, wyluzuj) jest już prawie tutaj, a dziś mamy przewodnik amiibo Xenoblade Chronicles 3, który pomoże ci odblokować dodatkowe gadżety w tym najnowsza przygoda. Chociaż Noah i Mio mogą nie używać dokładnie tej samej broni, którą widzieliśmy w poprzednich grach, możesz odblokować moc Monado za pomocą amiibo.

Z tym Xenoblade Chronicles przewodniku, staramy się poinformować Cię o wszystkim, co Twój ulubiony plastikowy kumpel może odblokować w najnowszej grze Xenoblade. Odkurz więc swojego Shulka, chwyć kontroler i wciśnij tego malucha prosto do portu NFC, tak jakbyś walnął w poga w gorącej grze… Pogs. Rozpoczyna się nowa przygoda z Noahem i jego zespołem, a my będziemy potrzebować wszelkiej możliwej pomocy.

Reszta 2022 roku jest całkowicie wypełniona świetnymi grami, wyglądającymi jak miasto RPG (RPGC?) z kawalkadą pękających kreacji napływających na Switcha w drugiej połowie roku. Koniecznie zapoznaj się z naszymi przewodnikami obejmującymi Persona 3 Portable, Persona 4 Golden, Persona 5 Royal i Nier Automata: End of Yorha Edition, czekając, aż trafią na Switch w nadchodzących miesiącach.

Oto nasz przewodnik amiibo Xenoblade Chronicles 3

Xenoblade Chronicles 3 amiibo

Xenoblade Chronicles 3: zdjęcie przedstawia dziesiątki amiibo na białym tle

Które amiibo są kompatybilne z Xenoblade Chronicles 3?

Każde amiibo, ujawnione w najnowszym Xenoblade Chronicles 3 Direct, jest kompatybilne z Xenoblade Chronicles 3. Dotknij dowolnego amiibo, aby zdobyć przydatne przedmioty w grze podczas swojej przygody. W chwili pisania tego tekstu nie wiemy, czy istnieje dzienny limit tego, ile można użyć lub ile przedmiotów można zdobyć, ale zaktualizujemy ten przewodnik, gdy sami go przetestowamy.

Xenoblade Chronicles 3 amiibo: Obraz przedstawia figurkę Shulka obok wizerunku Noego z Xenoblade Chronicles 3 dzierżącego Monado

Co robi Shulk amiibo w Xenoblade Chronicles 3?

Jeśli posiadasz już amiibo Shulk z linii Super Smash Bros, to dobra wiadomość! Stuknięcie w Shulka amiibo zmienia miecz postaci, aby wyglądał jak Monado, gdy używa klasy Noah miecznika. Może to nie to samo, co użycie Monado w historii, ale oglądanie Noah i przyjaciół uwalniających moc Monado jest nadal całkiem fajne.

Już niedługo w końcu wyruszymy na wielką przygodę z Noah i gangiem, ale jeśli chcesz być jeszcze bardziej podekscytowany Xenoblade Chronicles 3, koniecznie przeczytaj naszą zapowiedź Xenoblade Chronicles 3 po kilkudziesięciu godzinach z gra.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar