Onime Marketing

Xenoblade Chronicles 3 Nopon – mehmehmeh

Xenoblade Chronicles 3 Nopon – mehmehmeh


Xenoblade Chronicles 3 Nopon – mehmehmeh

Jako podstawa serii na pewno pojawi się kilka nowych Xenoblade Chronicles 3 Nopon, więc dołącz do nas, gdy przyjrzymy się wszystkim rozmytym znajomym, których widzieliśmy do tej pory

Xenoblade Chronicles to seria pełna dziwnych stworzeń, automatów i lądów. Jedną z bardziej intrygujących ras są Nopony, malutkie kuleczki puchu z uszami, których używają jako ramion. Niektórzy mogą je kochać. Niektórzy mogą ich nienawidzić. Tak czy inaczej, pojawiają się one w Xenoblade Chronicles 3, którą opisaliśmy jako „materiał z gry roku” w naszej recenzji Xenoblade Chronicles 3.

Właściwie widzieliśmy kilka nowych Xenoblade Chronicles 3 Nopon już, mówiąc klasycznym, łamanym angielskim i kreskówkowym akcentem. Jest dwóch członków twojej drużyny, Riku i Manana, których widzieliśmy bezpośrednio w Xenoblade Chronicles 3, ale nie są to standardowe grywalne postacie, ale raczej jeden z wielu bohaterów Xenoblade Chronicles 3.

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się na Aionios poza XC3 Nopon, mamy dla ciebie obudowę, dzięki osi czasu Xenoblade Chronicles, dzięki czemu wiesz, jak historie pasują do siebie. Mamy też przewodniki po Xenoblade Chronicles amiibo i Xenoblade Chronicles 3 Ouroboros, aby uzyskać jeszcze więcej zawartości Xeno.

Xenoblade Chronicles 3 Nopon

Riku i Manana

Riku i Mana pracują jako para, będąc jedynymi bohaterami, którzy nie są indywidualnymi ludźmi. Wraz z Mio z Xenoblade Chronicles 3, Noah z Xenoblade Chronicles 3 i resztą postaci z Xenoblade Chronicles 3, będą tam pomagać w pokonaniu wielu, wielu potworów. To główne Nopony XC3.

Riku dzierży tarczę i coś, co wygląda jak broń, podczas gdy Manana wydaje się mieć tylko tarczę. Możesz dowiedzieć się więcej o walce w Xenoblade Chronicles 3 i klasach Xenoblade Chronicles 3 w naszych przewodnikach, aby spróbować lepiej zrozumieć, jak mogą się one dopasować. W grze jest też ciekawa tabela postaci, która może ujawnić więcej na temat relacji między postaciami .

Co to jest moneta Nopon?

Moneta XC3 Nopon to waluta w Xenoblade Chronicles 3, której możesz używać do kupowania żywności, kompletowania kart kolekcjonerskich i tworzenia klejnotów. Zarówno złote, jak i srebrne monety Nopon o wartości 99, więc pamiętaj, aby je wydać, ponieważ wszystkie, które zbierzesz powyżej tej kwoty, nie zostaną zapisane! To samo dotyczy eteru, choć trochę trudniej jest go zużyć. Jeśli trafisz na czapkę, po prostu przestań chodzić do kanałów eterowych.

Na pewno dodamy więcej Xenoblade Chronicles 3 Nopon, gdy zobaczymy więcej, więc koniecznie sprawdź ponownie. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą lekcją historii na temat ruchu fanów Xenoblade Chronicles Operation Rainfall, aby dowiedzieć się, jak seria stała się tak popularna.

Exit mobile version