Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Xenoblade Chronicles 3 Mio – wszystko, co do tej pory wiemy

/
/
/
182 Views


Xenoblade Chronicles 3 Mio – wszystko, co do tej pory wiemy

Mio z Xenoblade Chronicles 3 jest główną damą obok Noah, ale kim ona jest? A jakie ruchy ma w walce? Dowiedzmy Się

Xenoblade Chronicles 3 jest już dostępny lada dzień, więc dlaczego nie zająć się niektórymi postaciami, z którymi spędzisz około stu godzin? Jedną z najważniejszych postaci jest Mio, żołnierz z kocimi uszami z Angusa, który słodkimi dźwiękami fletu posyła duchy zmarłych.

Z pozoru wydaje się słodka, ale podobnie jak cała drużyna, są siłą, z którą należy się liczyć w bitwie. Mio . z Xenoblade Chronicles 3 początkowo odgrywa rolę obrońcy, ale może zmienić swoją klasę, aby zmienić swoją rolę.

Dowiedzieliśmy się tego wszystkiego bezpośrednio z Xenoblade Chronicles 3, więc koniecznie to sprawdź. Przygotowaliśmy dla Ciebie również Xenoblade Chronicles 3 w przedsprzedaży, a także całą masę zwiastunów Xenoblade Chronicles 3, które sprawią, że będziesz podekscytowany tą potężną, dużą grą RPG. Sprawdź datę premiery Xenoblade Chronicles 3, jeśli zastanawiasz się, kiedy możesz ją zdobyć.

Mio . z Xenoblade Chronicles 3

Wielu członków drużyny Xenoblade Chronicles 3, stojących na piaszczystej równinie, patrzących na gigantyczny pojazd mechaniczny z dwoma gigantycznymi, wydrążonymi kołami po obu stronach kulistego ciała.

Kim jest Mio z Xenoblade Chronicles 3?

Mio jest wojownikiem Agnus, kolonii rywalizującej z kolonią Noego w Keves. Dzierży dwie bronie w kształcie pierścieni, które świecą na żółto – przynajmniej w jej klasie początkowej. Jej kumple to Taion i Sena, którzy po dziwnym spotkaniu wikłają się w inne postacie.

W zwiastunie fabularnym, który widzieliśmy na początku Nintendo Direct, wydaje się, że ma najwięcej linii. Jest nawet jeden moment to mnie rozpłakało, chociaż nic nie wiem o żadnej z tych postaci. Nie wiem, może mam za dużo, ale wygląda na to, że ona może być emocjonalnym rdzeniem gry.

Ona i Noah są widzącymi. Posyłają zmarłych, grając piosenki na swoim flecie. Co to właściwie oznacza, jest niejasne, ale obaj są związani z czymś tak makabrycznym. Zastanawiam się, jak będzie wyglądał ich związek za 80 godzin?

Mio z Xenoblade Chronicles 3 w walce

Przyjrzeliśmy się też bezpośrednio ruchom bojowym Mio. Zaczyna jako zefir i ma wiele sztuk, których może użyć do zadawania większych obrażeń niż standardowy atak automatyczny. Oto te, które musimy zobaczyć:

  • Ostrze motylkowe – wysoka aggro
  • Air fang – zwiększ aggro
  • Szeroki ukośnik – unik
  • Uderzenie Gemini – wysokie aggro / unik

Istnieją również sztuki mistrzowskie, które są atakami przeniesionymi z różnych klas. Zakłada się, że Mio może władać dowolnymi sztukami z dowolnej klasy, pod warunkiem, że spełniła wszelkie wymagania wstępne, ale zobaczyliśmy tylko jedną bezpośrednio:

  • Multi blast – leczenie obszarowe przy trafieniu

Te mistrzowskie sztuki można łączyć ze standardowymi sztukami, aby uzyskać potężne sztuki fuzji, ale nie widzieliśmy jeszcze, by Mio ich używał. Podobnie jak wszystkie postacie, ponieważ może zmienić swoją klasę, może zmienić swoje sztuki. Jednak nie wiemy jeszcze, jak daleko posunie się ten system.

Mio może również połączyć się z Noah w potężną formę znaną jako Uroboros. Każda postać może przejąć prowadzenie, ale widzieliśmy tylko Noah jako lidera bezpośrednio. Możesz zobaczyć jej formę jako lidera w powyższym tweecie, ale niestety nie ma ruchów bojowych. Sprawdź nasz przewodnik Xenoblade Chronicles 3 Ouroboros, aby dowiedzieć się więcej.

To wszystko, co mamy w Mio z Xenoblade Chronicles 3. Aby uzyskać coś innego, sprawdź naszą recenzję Fire Emblem Warriors: Three Hopes, aby zobaczyć, czy chcesz wrócić do świata Fódlan.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar