Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Xenoblade Chronicles 3 klasy – wszystko, co do tej pory wiemy

/
/
/
61 Views


Xenoblade Chronicles 3 klasy – wszystko, co do tej pory wiemy

System klas Xenoblade Chronicles 3 oferuje wiele nowych możliwości walki, wprowadzając różne mechaniki walki do tej ogromnej gry RPG

Xenoblade Chronicles 3 ma łączyć najlepsze elementy poprzednich gier, z ogromną różnorodnością w wielu różnych aspektach, takich jak lokalizacje, kolonie, zadania poboczne i eksploracja. Jednym z kluczowych miejsc, w których wszystko się zmieniło, jest walka.

Chociaż istnieje wiele powracających funkcji, takich jak sztuki i ataki łańcuchowe, dodano nowy element w postaci Klasy Xenoblade Chronicles 3. Jak widzieliśmy bezpośrednio w Xenoblade Chronicles 3, istnieje sześć różnych klas, między którymi można się przełączać, a także dodatkowe, które można zdobyć w trakcie gry.

Gdy już nauczysz się wszystkiego o klasach Xenoblade Chronicles 3, mamy dla Ciebie o wiele więcej Xeno-przewodników. Sprawdź datę premiery Xenoblade Chronicles 3, aby być gotowym na wielki dzień, lub obejrzyj wszystkie najnowsze zwiastuny Xenoblade Chronicles 3, aby wzbudzić zainteresowanie. Następnie, kiedy już zdecydujesz, że tego chcesz, zajrzyj do naszego przewodnika po przedsprzedaży Xenoblade Chronicles 3.

Xenoblade Chronicles 3 klasy

Każda klasa może nosić swoje stroje, co oznacza, że ​​istnieje duży wybór pod względem mody. Istnieje kilka różnych klas, które widzieliśmy bezpośrednio, które możesz sprawdzić poniżej, z przybliżonym opisem ich znaczenia.

Taion i Sena w Xenoblade Chronicles 3, z klasami pokazanymi nad ich dłonią w pomarańczowo świecącym widoku.

  • Miecznik – dobrze zbalansowany napastnik
  • Zephyr – dobry w unikach i kontratakach
  • Strzelec medyczny – leczy i wzmacnia sojuszników
  • Taktyk – przeszkadza wrogom i wspiera sojuszników
  • Ciężka osłona – duża broń do absorbowania ataków
  • Ogre – wielki władający młotem do zadawania dużych obrażeń

Istnieje również system, w którym możesz dodać siódmego członka drużyny z różnych postaci, które spotykasz z biegiem czasu. Widzieliśmy trzy z nich bezpośrednio:

  • Dowódca strażników – obrońca
  • Incursor – wysokie obrażenia krytyczne
  • Medyk wojenny – leczy i wzmacnia sojuszników

Oczywiście jesteśmy trochę daleko od dnia premiery, więc skąpe informacje dostępne w tej chwili nie powinny trwać zbyt długo. Gdy tylko zrozumiemy więcej o różnych klasach, na pewno zaktualizujemy stronę o wszystkie najnowsze klasy Xenoblade Chronicles 3. Aby uzyskać coś innego, sprawdź naszą recenzję Fire Emblem Warriors: Three Hopes, aby sprawdzić, czy jest to gra dla Ciebie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar