Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Xenoblade Chronicles 3 bohaterowie – potrzebuję bohatera

/
/
/
148 Views


Xenoblade Chronicles 3 bohaterowie – potrzebuję bohatera

W najnowszej grze Xenoblade jest sporo ekipy, ale będziesz potrzebować wszelkiej możliwej pomocy, więc sprawdź nasz przewodnik po bohaterach Xenoblade Chronicles 3

Stwierdzenie, że masz już dużą imprezę w nowym Xenoblade, to mało powiedziane, ale przerażające siły Moebiusa są prawdziwym zagrożeniem, więc możesz potrzebować naszego przewodnika po bohaterach Xenoblade Chronicles 3. Podczas gdy sześciu głównych członków drużyny jest twoimi aktywnymi towarzyszami, których możesz kontrolować i których możesz połączyć, aby stworzyć Xenoblade Chronicles 3 Ouroboros, bohaterowie są kolejną zmarszczką w systemie walki.

Więc czym są Xenoblade Chronicles 3 bohaterowie? Siódme koło lub kolejny filar walki, bohaterowie Xenoblade Chronicles 3 to ludzie, których spotykasz podczas swojej podróży, którzy decydują się udzielić pomocy twojej drużynie. Biorą udział w bitwach, a po dołączeniu odblokowują nową klasę dla członków drużyny. W bitwie możesz używać tylko jednego bohatera na raz, ale możesz ich wymieniać według własnego uznania, upewnij się, że używasz odpowiedniego do każdej bitwy.

W tym roku absolutnie toniemy w świetnych grach, pływając w wzburzonym morzu gier RPG, a jedynym ratunkiem okazuje się być tylko kolejna gra RPG. Chcę powiedzieć, że fani RPG jedzą w tym roku dobrze, więc upewnij się, że jesteś na bieżąco ze wszystkimi naszymi przewodnikami obejmującymi świetne gry, takie jak Persona 3 Portable, Persona 4 Golden, Persona 5 Royal i Nier Automata: End of Yorha Edition .

Oto nasz przewodnik po bohaterach Xenoblade Chronicles 3.

Xenoblade Chronicles 3 bohaterowie

Bohaterowie Xenblade Chronicles 3: portret postaci przedstawia męskiego wojownika imieniem Zeon

Zeon – dowódca strażników

„Odwróć tabele dzięki wzmocnionym umiejętnościom, gdy sprawy wyglądają strasznie”.
Wysoki wojownik płci męskiej, który wygląda na członka rasy High Entia, Zeon dzierży miecz i wydaje się dawać innym graczom buffy, gdy HP jest niskie.

Bohaterowie Xenblade Chronicles 3: portret postaci przedstawia kobiecą postać o imieniu Aleksandria

Aleksandria – inkursor

„Uwolnij więcej trafień krytycznych, aby uzyskać większą siłę ataku”
Alexandria, humanoidka władająca szerokim mieczem, wzmacnia drużynę, zwiększając prawdopodobieństwo pojawienia się krytycznych ciosów. Na pewno dodasz trochę więcej ciosu do twoich największych ataków.

Bohaterowie Xenblade Chronicles 3: Portret postaci przedstawia postać o imieniu Valdi

Valdi – medyk wojenny

„Uzdrawiaj członków zespołu i wzmacniaj ich różnymi wzmocnieniami”.
Mechanik, dziecko-żołnierz i pozornie członek rasy Machina, Valdi pomaga z daleka swoim karabinem leczniczym i atakiem zwanym gradem kul.

Bohaterowie Xenblade Chronicles 3: pokazane są dwa okrągłe, futrzaste stwory odziane w zbroje

Riku & Manana – klasa nieznana

Dwóch Noponów, którzy współpracują ze sobą w walce, nie wiemy zbyt wiele o tym, jak walczą, ale są całkowicie urocze.

Bohaterowie Xenblade Chronicles 3: zdjęcie przedstawia postać kobiecą w zbroi

Ashera – klasa nieznana

Ashera, wysoka humanoidalna kobieta, przypomina trochę Elmę z Xenoblade Chronicles X. Dzięki swojej zbroi i twardej postawie naprawdę myśli o interesach.

Bohaterowie Xenblade Chronicles 3: zbliżenie przedstawia kobiecą postać z fioletowymi włosami i rogami

Fiona – klasa nieznana

Pozornie nieco bardziej nieśmiała i powściągliwa postać kobieca, Fiona ma jasnofioletowe włosy i strój, który wygląda, jakby został zerwany z Czarodziejki z Księżyca. Nie wiemy jeszcze o niej wystarczająco dużo, ale wygląda fajnie, jeśli nic więcej.

Bohaterowie Xenblade Chronicles 3: widoczna męska postać z zakrytą twarzą i dwoma pistoletami

Szary – klasa nieznana

Uzbrojony w dwa pistolety i szorstkie zachowanie, dodatkowo przesadzone przez maskę na twarzy, Gray jest wysokim, ciemnym i tajemniczym charakterem, który wygląda jak kłopoty.

Bohaterowie Xenblade Chronicles 3: menu pokazuje wybór różnych postaci bohaterów

Nieznane postacie

W miarę zbliżania się do premiery Xenoblade Chronicles 3 i właściwego opanowania gry, zaktualizujemy ten przewodnik o więcej postaci, klas i znacznie więcej informacji.

To wszystko dla dzisiejszych fanów Xenoblade, ale teraz nie trzeba długo czekać, aż wreszcie zaczniemy odkrywać krainę Aionios. Jeśli jednak potrzebujesz kolejnej przygody RPG, na którą możesz się spodziewać, koniecznie zapoznaj się z naszym przewodnikiem po datach premiery Persona 3 Switch i przewodnikiem po datach premiery Persona 4 Switch i dowiedz się, kiedy możesz zanurzyć się w kolejne obsesje na punkcie RPG.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar