Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Wyjaśniono zakończenie 8. odcinka Gen V: W jaki sposób finał przygotowuje sezon 4 The Boys?

/
/
/
87 Views

Sezon 1 Gen V dobiegł już końca – a spin-off The Boys z pewnością wyszedł z hukiem, a nie skomleniem. To był pełen akcji ostatni odcinek, w którym mnóstwo się działo, więc wybaczycie, jeśli pominiecie kilka szczegółów. W końcu ten odcinek przygotowuje scenę dla 4. sezonu The Boys (nie wspominając o sezonie 2. Gen V, ilekroć może on pojawić się na naszych ekranach).

Chcesz odświeżyć pamięć o tym, jak potoczyły się sprawy Marie, Sama, Cate i spółki? Mamy dla Ciebie wszystko, wyjaśniając nasz przewodnik po zakończeniu 8. odcinka Gen V, a także omawiając, w jaki sposób może to przygotować przyszłe części wszechświata Vought.

Jak można się spodziewać, są główne spoilery finału Gen V przed nami, więc to jest ostrzeżenie, jeśli nie jesteś jeszcze na bieżąco!

Wyjaśniono zakończenie Gen V

(Zdjęcie: Prime Video)

W ostatnim odcinku pierwszego sezonu Gen V Cate (Maddie Phillips) przekonuje Sama (Asa Germann), aby pomógł jej uwolnić wszystkich z Lasów, tajnych laboratoriów testowych w Godolkin, gdzie młodzi Supes (w tym Sam) są więzieni i poddawani testom.

Emma (Lizza Broadway), Marie (Jaz Sinclair) i Jordan (London Thor/Derek Luh) próbują ich powstrzymać, ale zanim docierają do kampusu, zdają sobie sprawę, że jest już za późno. Po tym, jak Cate wygłosiła przemówienie do mieszkańców Lasu, w którym powiedziała im, że są lepsi od ludzi, wpadają w wściekłość i wyruszają na misję, zabijając każdego człowieka na ich polu widzenia. Emma znajduje Sama w centrum sztuk performatywnych i próbuje przemówić mu do rozsądku, ale kłócą się, a on mówi jej, że nigdy nie będzie w stanie zrozumieć, przez co przeszedł. Cate używa swoich mocy, by stłumić swoje uczucia, a Sam przyłącza się do szaleństw na kampusie, ścierając się z Andre (Chase Perdomo), który wrócił prosto ze szpitala, gdzie odwiedził swojego ojca Polarity. Nie wygląda to dobrze dla Andre, dopóki nie uda mu się użyć swoich mocy magnetyzmu, aby zdobyć paralizator nieprzytomnego ochroniarza i użyć go na Samie.

W międzyczasie Ashley Barrett (Colby Minifie) z Vought oferuje Marie miejsce w Siedmiu i prosi ją, aby powstrzymała chaos w kampusie, zabijając Cate, obiecując Marie spotkanie z siostrą, jeśli spełni jej wolę. Marie konfrontuje się z Cate (nie mając zamiaru jej zabijać), ale Cate nie ustąpi ze swojej misji. Jeden z Supe’ów z Lasu atakuje Jordana, a Marie podbiega, by mu pomóc. Pomaga Jordanowi w walce z trzema byłymi więźniami Woods i wszystko wydaje się w porządku – dopóki Cate nie podchodzi do Jordana i nie wyciąga do nich ręki. Marie wpada w panikę i traci kontrolę nad swoimi mocami, co powoduje, że ramię Cate zostaje odcięte poniżej łokcia. Auć.

A jakby tego było mało, Homelander (Anthony Starr) nagle przybywa na kampusy. Marie próbuje się przedstawić, ale on jej przerywa. „Jakim zwierzęciem jesteś?” On pyta. „Lubisz atakować swój własny gatunek?” Następnie za pomocą laserów w oku uderza Marie i pozbawia ją przytomności.

Zmień kolor na czarny i rozpocznie się odtwarzanie wiadomości. Prezenterka opowiada nam o „masakrze Godolkina”, za którą obwinia się Marie, Emmę, Andre i Jordana. Sam i Cate są ogłaszani „nowymi Strażnikami Godolkina”. Homelander ogląda raport i uśmiecha się.

Marie budzi się w szpitalnym łóżku, a Andre, Jordan i Emma są z nią w białej sali klinicznej. Marie rozgląda się i zauważa, że ​​w pokoju nie ma drzwi. „Gdzie jesteśmy?” – pyta i odcinek się kończy.

W jaki sposób finał Gen V przygotowuje 4. sezon The Boys?

Anthony Starr w „Chłopcach”.

(Zdjęcie: Prime Video)

Wiedzieliśmy już, że pokolenie V przygotuje scenę dla kolejnego sezonu The Boys, ale współshowrunnerka Michele Fazekas ujawniła niedawno, że finał bezpośrednio doprowadzi do sezonu 4.

Występ Homelandera daje nam największą wskazówkę dotyczącą tego, jak sprawy mogą się potoczyć. Czy skoro Vought wrabia Sama i Cate w rolę bohaterów odcinka, czy możemy spodziewać się, że jeden (lub oboje) dołączy do Siódemki, a Marie jest teraz nieczynna? Z Homelanderem – pozornie – ich sojusznikiem, Cate i Sam z pewnością mają na razie przewagę.

I oczywiście jest scena po napisach Gen V, w której pewien Billy Butcher odkrywa Las…

Jak to konfiguruje sezon 2 Gen V?

Maddie Phillips w Gen V

(Zdjęcie: Prime Video)

Musimy wziąć pod uwagę nie tylko przyszłe sezony The Boys – Gen V został przedłużony na sezon 2, więc zdecydowanie wracamy do Godolkina (a w każdym razie tego, co z niego zostało…).

Uniwersytet Supes będzie wyglądał zupełnie inaczej w sezonie 2, kiedy Dean Shetty nie żyje, a wielu studentów zostało zmasakrowanych (lub zamkniętych w tajemniczych placówkach klinicznych). Możemy się spodziewać, że Vought zatrudni kogoś nowego do prowadzenia zajęć w God U, ale wydaje się mało prawdopodobne, że Marie, Emma, ​​Jordan i Andre wrócą na zajęcia. Na wynik drugiego sezonu Gen V prawdopodobnie duży wpływ będą miały wydarzenia z czwartego sezonu The Boys, więc bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej aktualizacji na ten temat.


Aby uzyskać więcej informacji na temat Gen V, zapoznaj się z resztą naszych relacji:

  • Gdzie na osi czasu The Boys rozgrywa się Gen V?
  • Harmonogram wydań Gen V
  • Czy możesz oglądać Gen V bez oglądania The Boys?
  • Pisanka Homelander, którą mogłeś przeoczyć
  • Dlaczego Jordan Li jest najlepszym superbohaterem od lat

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar