Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Wyjaśniono scenę po napisach 8. odcinka Gen V: Co to oznacza dla przyszłości The Boys?

/
/
/
45 Views

Finał 8. odcinka Gen V kończy dramatyczny sezon spin-offu The Boys. Po ujawnieniu wcześniej w serialu informacji, że pracownicy Uniwersytetu Godolkin ciężko pracowali nad stworzeniem wirusa Supe, a następnie krwawym zakończeniu 7. odcinka, w którym zginęły dwie główne postacie, można śmiało powiedzieć, że oczekiwania co do wielkiego finału były duże. Na szczęście seria Prime Video dostarczyła więcej niż epickie pożegnanie z tymi Supesami z college’u (przynajmniej na razie).

Jednak w miarę jak napisy końcowe rozpoczynają fantastyczny sezon, widzowie mogą się zastanawiać, czy w odcinku 8 znajdują się jakieś specjalne dodatki. Cóż, jesteś we właściwym miejscu, aby się tego dowiedzieć, ponieważ zagłębiliśmy się w historię Gen V. Napisy po napisach odcinka 8, w tym liczba scen, których możesz się spodziewać, i, co najważniejsze, co mogą one oznaczać dla przyszłości serialu.

Nie martw się, poniżej wyraźnie oznaczyliśmy, gdzie znajdują się wszystkie spoilery z finału, więc powinieneś być w stanie nawigować po tej historii, niezależnie od tego, czy widziałeś serial, czy nie.

Ile jest scen po napisach ósmego odcinka Gen V?

(Zdjęcie: Prime Video)

Jest tylko jedna scena po napisach 8. odcinka Gen V i pojawia się ona dość szybko po końcowych momentach odcinka, więc nie wyłączaj jej od razu. Stylizowane napisy końcowe trwają przez chwilę, gdy wymienieni są wszyscy producenci wykonawczy, po czym następuje odcięcie się od ukrytej sceny.

Wyjaśniono scenę po napisach 8. odcinka Gen V. *spoilery*

Karl Urban w Chłopcach

(Zdjęcie: Amazon)

Jasne, ostrzegano, wkraczamy w to odtąd terytorium spoilerów. Zanim zaczniesz czytać dalej, upewnij się, że widziałeś odcinek 8!

Dodatkowa scena rozpoczyna się w laboratorium The Woods pod Uniwersytetem Goldolkin, gdy postać trzymająca pochodnię przechodzi przez zaciemnione korytarze.

Oczywiście nikogo już tu nie ma, gdy widzimy następstwa uwolnienia wszystkich pacjentów z cel przez Cate i Sama. Kiedy jednak zbliżają się do aparatu, niemal widać kultowy płaszcz, który rozpoznalibyśmy wszędzie. Tak, to Billy Butcher!

Wulgarny hejter Karla Urbana jest w The Woods i dokładnie sprawdza, co się stało. To, co następnie wychodzi z jego ust, to prawdopodobnie najpiękniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek słyszeliśmy o Billy’m. „Co za banda c***” – mówi, rozglądając się. Tak, miło nam wiedzieć, że wstrzyknięcie Tempa V w ogóle nie zmieniło jego osobowości.

Miło widzieć, że też wygląda całkiem zdrowo (zwłaszcza po tej paskudnej diagnozie, którą otrzymał pod koniec trzeciego sezonu The Boys) i wygląda na to, że żywo interesuje się tym, co dzieje się w laboratorium. Jest to szczególnie intrygujące, biorąc pod uwagę to, co wiemy o wirusie Supe, który zaplanował Dziekan, a który może zabić każdego, kto ma moc.

Jednak zamiast konfigurować sezon 2 Gen V, wydaje się całkiem jasne, że jest to zapowiedź czwartego sezonu The Boys, który będzie następny w kalendarzu wydań. Biorąc pod uwagę, że Homelander odgrywa krótką, ale skuteczną rolę także w finale sezonu, wydaje się prawie pewne, że te światy wkrótce w wielkim stopniu się ze sobą połączą.


Więcej informacji na temat Gen V znajdziesz w naszych przewodnikach:

  • Wyjaśniono zakończenie sezonu 1 Gen V
  • Nasza recenzja Gen V
  • Gdzie na osi czasu The Boys rozgrywa się Gen V?
  • Harmonogram wydań Gen V
  • Czy możesz oglądać Gen V bez oglądania The Boys?
  • Pisanka Homelander, którą mogłeś przeoczyć
  • Dlaczego Jordan Li jest najlepszym superbohaterem od lat
  • Wszystkie epizody w Gen V
  • Wszystkie moce Gen V

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar