Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Wyjaśnienie zakończenia Godzilla x Kong: Nowe Imperium: odpowiedzi na najważniejsze pytania

/
/
/
27 Views

Zakończenie Godzilla x Kong: The New Empire jest pełne akcji, co oznacza, że ​​możesz opuścić kino z większą liczbą pytań niż odpowiedzi na temat tego, co dzieje się pomiędzy walczącym kaiju.

W nowym filmie Kong i Godzilla walczą z nowym, niebezpiecznym wrogiem imieniem Skar King. W rolach głównych występują Rebecca Hall, Dan Stevens i Brian Tyree Henry, a reżyserią powraca Adam Wingard.

Mamy tutaj wszystko, co musisz wiedzieć o zakończeniu Godzilla x Kong: The New Empire, a na wszystkie Twoje najważniejsze pytania znajdziesz odpowiedzi w filmie. To oczywiste, ale tak będzie główne spoilery przed nami. Zawróć teraz, jeśli jeszcze nie widziałeś filmu! Jeśli jesteś na bieżąco z najnowszym filmem MonsterVerse, przejdź od razu do poniższych informacji.

Godzilla x Kong: Wyjaśnienie zakończenia Nowego Imperium

(Zdjęcie: Warner Bros.)

Zakończenie Godzilla x Kong przedstawia Ilene, Berniego, Jię i Trapera w Pustej Ziemi z Iwi. Iwi wierzą, że Jia jest tym, który może obudzić Mothrę, kaiju, który jest sojusznikiem Godzilli – i Jia udaje się tego dokonać.

Tymczasem Kong zwerbował Godzillę do swojej sprawy – po krótkiej bójce w piramidach, przerwanej przez Mothrę – a kaiju przybywają w wielkim stylu, by walczyć z Królem Skar w Pustej Ziemi. Traper jest w stanie poprowadzić kilka Vertazinów do przyłączenia się do walki, a ostatecznie Skar King, Kong, Godzilla, Shimo i Baby Kong trafiają z powrotem do naszego świata w Rio de Janeiro.

Naturalnie następuje chaos. Biedne Rio zostaje dość zniszczone przez szalejącego kaiju, gdy Godzilla i Kong walczą o podporządkowanie sobie Skar Kinga i Shimo. Król Skar ma kryształ kontrolujący Shimo, co oznacza, że ​​jest zmuszona walczyć po jego stronie. Ale pomiędzy połączonymi siłami Godzilli, Konga i Baby Konga bicz z przymocowanym kryształem zostaje złamany, a Shimo zostaje uwolniony.

Następnie Shimo pomaga innym pokonać Króla Skar, używając na nim swoich mocy zamrażania, a Kong rozbija zamrożone kaiju, pokonując go na dobre.

Godzilla i Kong po raz kolejny rozstają się, a Kong, Baby Kong i Shimo wracają na Pustą Ziemię. Jeśli chodzi o ludzi, wszyscy przeżyli, a Jia mówi swojej adopcyjnej matce Ilene: „jesteś moim domem”. Och.

Kong, Baby Kong i Shimo wracają do legowiska Skar Kinga, podczas gdy Godzilla wraca do drzemki w Koloseum w Rzymie.

Co to jest Motra?

Godzilla x Kong: Nowe imperium

(Zdjęcie: Legendary Pictures/Warner Bros.)

Mothra to kaiju, która drzemie w Pustej Ziemi i jest sprzymierzeńcem Godzilli (wcześniej pojawiła się w Godzilla: King of the Monsters i wydawało się, że umarła po uratowaniu Godzilli przed królem Ghidorah). Jia jest w stanie ją obudzić, a kaiju pomaga Godzilli i Kongowi w walce z Królem Skar. Jak sama nazwa wskazuje, Mothra wygląda jak gigantyczna ćma i w filmie jest opisywana jako „królowa potworów”.

Kim jest Król Skar? Czego on chce?

godzilla x kong

(Zdjęcie: Warner Bros. Pictures)

Skar King to kaiju, który wygląda bardzo podobnie do orangutana. Bardzo pragnie dostać się na powierzchnię, a z filmu dowiadujemy się, że Godzilla już wcześniej walczył z tym wrogiem – i udało mu się pokonać Króla Skar i uwięzić drugiego kaiju w Pustej Ziemi.

Jak zostaje pokonany Król Skar?

Godzilla x Kong

(Zdjęcie: Warner Bros.)

Aby wspólnie pokonać Skar Kinga, potrzeba Godzilli, Konga, Baby Konga i uwolnionego Shimo. Skar King ma kontrolę nad Shimo dzięki kryształowi, ale po tym, jak drugiemu kaiju udaje się złamać bicz i kryształ, Shimo jest wolny i zaczyna walczyć. Zamraża Skar Kinga swoimi mocami, a Kong powala go na ziemię.

Co się dzieje z Baby Kongiem?

Godzilla x Kong: Nowe imperium

(Zdjęcie: Warner Bros.)

Baby Kong przechodzi przez wiele w filmie, ale ostatecznie pomaga dużemu Kongowi – po kilku próbach z nim walczyć. Po pokonaniu Skar Kinga Baby Kong wraca na Pustą Ziemię z Kongiem i Shimo, prawdopodobnie po to, aby wieść szczęśliwsze i spokojniejsze życie.

Co się stanie z Godzillą i Kongiem? Czy są teraz przyjaciółmi?

Godzilla x Kong

(Zdjęcie: Warner Bros.)

Niestety wygląda na to, że Godzilla i Kong nadal są bardziej wrogami niż przyjaciółmi. Pod koniec filmu ich drogi się rozchodzą, Kong wraca do Pustej Ziemi z Shimo i Baby Kongiem, a Godzilla wraca do drzemki w Koloseum w Rzymie.


Godzilla x Kong: Nowe Imperium już w kinach. Więcej o filmie można przeczytać w naszych artykułach na:

  • Czy jest scena po napisach Godzilla x Kong?
  • Kiedy Godzilla x Kong będzie transmitowany?
  • Godzilla x Kong kaiju, wymienione i wyjaśnione
  • Reżyser Adam Wingard o tym, jak potwory opowiadają swoje historie
  • Reżyser Adam Wingard wymienia swój ulubiony film o Godzilli

Możesz także wypełnić swoją listę obserwowanych, korzystając z naszego przewodnika po wszystkich najważniejszych datach premier filmów w 2024 roku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar