Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Wyjaśnienie kodów handlowych Pokémon Scarlet i Violet

/
/
/
272 Views


Wyjaśnienie kodów handlowych Pokémon Scarlet i Violet

Kody handlowe Pokémon Scarlet i Violet pozwalają uzyskać ekskluzywne wersje Pokémonów, do których można uzyskać dostęp tylko w Scarlet lub Violet, a oto jak to działa

Kody handlowe Pokémon Scarlet i Violet to wygodny sposób na łapanie Pokémonów dostępnych tylko w poszczególnych wersjach. Jeśli nie spryskałeś gotówką podwójnego pakietu, nie będziesz w stanie zdobyć wszystkich Pokémonów i wypełnić swojego Pokédexu, chyba że dokonasz wymiany.

Ale jeśli nie masz w pobliżu kumpla ze wszystkimi potrzebnymi Pokémonami, chcesz nauczyć się używać kodów handlowych Pokémon Scarlet i Violet, systemu wyjaśnionego przez Gra Austina Johna na YouTubie. Poniżej możesz zobaczyć film wyjaśniający, jak to zrobić. Po posortowaniu sprawdź nasze startery Pokémon Scarlet i Violet, hodowlę Pokémon Scarlet i Violet oraz przewodniki po legendach Pokémon Scarlet i Violet.

Kody handlowe Pokémon Scarlet i Violet

Obejrzyj poniższy film, aby zobaczyć, jak to wszystko działa, lub przeczytaj krótkie wyjaśnienie.

Miniatura YouTube

Jak korzystać z kodów handlowych Pokémon Scarlet i Violet?

Aby użyć kodów handlowych Pokémon Scarlet i Violet, wykonaj poniższe czynności. Aby wybrać swój kod handlowy, spójrz na poniższe zdjęcia. Na przykład, jeśli chcesz wymienić Sprigatito na Fuecoco, kod to 0001 0004. Jeśli chcesz wymienić Fuecoco na Spirgatito, kod jest taki sam.

  • Otwórz Poképortal
  • Przejdź do Link Trade
  • Naciśnij Ustaw kod łącza na kod, który chcesz poniżej
  • To jest to!

Zakładając, że ktoś inny szuka przeciwnego handlu, dostaniesz Pokémona, którego chcesz. Sprawdź poniższe kody linków. Jeśli chcesz wiedzieć, których monów potrzebujesz, aby ukończyć dex, przejdź do naszego ekskluzywnego przewodnika po Pokémon Scarlet i Violet.

Na razie to wszystko, co mamy na temat kodów handlowych Pokémon Scarlet i Violet. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą elitarną czwórką Pokémon Scarlet i Violet, przepisami na Pokémon Scarlet i Violet oraz przewodnikami po różnicach w Pokémon Scarlet i Violet.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar