Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Wygraj kontroler Nacon Gaming MG-X Pro do iPhone’a w naszym konkursie

/
/
/
6 Views

Wygraj kontroler Nacon Gaming MG-X Pro do iPhone’a w naszym konkursie

Nasza oferta kontrolerów Nacon jest tutaj, aby dać jednemu szczęśliwemu graczowi najlepszy sposób na granie w gry mobilne! Wejdź teraz i przenieś swoją grę na wyższy poziom

W dzisiejszych czasach na urządzeniach mobilnych jest tak wiele świetnych, łatwych do grania gier. Niezależnie od tego, czy używasz xCloud, Nvidia Geforce, Apple Arcade, czy tylko tych zwykłych aplikacji; biblioteka gier wciąż rośnie na każdym urządzeniu, więc coraz więcej osób chce mieć świetny sposób na granie w nie. Cóż, jeśli jesteś w tym przedziale, to jest to, gdzie jesteśmy niesamowici Prezentacja kontrolera Nacon wchodzi.

Jeden szczęśliwy gracz z Wielkiej Brytanii wygra kontroler Nacon MG-X Pro do iPhone’a, najnowszą technologię kontrolerów mobilnych i wygodne urządzenie kompatybilne z iOS, Xbox xCloud oraz dowolną grą Apple Arcade lub App Store z obsługą kontrolera. Jeśli właśnie pobrałeś ekscytującą grę Vampire Survivors, może to być doskonały sposób na odprężenie i relaks podczas zabijania nieumarłych! Aby uzyskać pełną listę zgodnych urządzeń i usług, koniecznie zajrzyj na stronę Nacona. Możesz również dowiedzieć się więcej w naszej recenzji Nacon MG-X Pro.

Nasz konkurs na kontroler Nacon trwa od 14 grudnia do 21 grudnia, a zwycięzca zostanie wybrany i skontaktuje się z nim w czwartek, 22 grudnia. Ze względu na czas trwania konkursu, prosimy o zrozumienie, że nagroda zostanie dostarczona dopiero po świętach Bożego Narodzenia, a terminy dostaw może mieć wpływ gorączka świąteczna i wszelkie strajki pocztowe. Ten konkurs jest również otwarty tylko dla mieszkańców Wielkiej Brytanii.

Aby wziąć udział w naszym rozdaniu, wystarczy, że wypełnisz dane w polu poniżej. Zanim to zrobisz, koniecznie sprawdź naszą pełną listę warunków.

PT – Rozdanie kontrolerów iPhone Nacon MG-X Pro (Wielka Brytania)

Życzymy powodzenia wszystkim, którzy wezmą udział, a jeśli szukasz pomysłów na świetne gry, koniecznie zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych grach mobilnych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar