Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Wygląda na to, że Wolverine będzie oznaczać powrót ulubionego artysty fanów, Grega Capullo, do wnętrz Marvela po kilkudziesięciu latach nieobecności

/
/
/
106 Views

Ulubiony przez fanów artysta Greg Capullo powrócił do robienia okładek dla Marvel Comics (jak widać na okładce Wolverine’a) po spędzeniu kilku dekad poza domem, wyrobił sobie markę w serialach Image’s Spawn i DC’s Batman. A teraz w końcu zajmuje się niektórymi wnętrzami jako nowy artysta nadchodzącego tytułu Marvela.

Komiks ten, choć nie został jeszcze oficjalnie nazwany, prawie na pewno jest nadchodzącym solowym tytułem Wolverine’a, który będzie częścią wznowienia linii X-Men latem 2024 roku.

Skąd wiemy? Ponieważ sam Capullo mógł przypadkowo wygadać się, publikując słabo przyciętą wersję skądinąd nieszkodliwej pierwszej strony nowego Wolverine’a nr 1 w mediach społecznościowych, po czym ją usunął i zastąpił nowym kadrem strony, na którym nie widać „Wolverine’a ” napisane ołówkiem w lewym górnym rogu (H/T do AiPT! za zachowanie oryginalnego postu i nieprzycięty obraz).

(Zdjęcie: Marvel Comics)

Capullo pracował wcześniej nad tytułami Marvela, takimi jak Quasar i X-Force na przełomie lat 80. i 90., zanim przeszedł do wspomnianego wcześniej okresu w Image Comics, a ostatnio w DC, gdzie nawiązał długoterminową współpracę twórczą z pisarzem Scottem Snyderem na Batmanie.

Twórcy i tytuły nowej linii X-Men są jak dotąd trzymane w ścisłej tajemnicy, a Marvel jedynie drażni, że wznowienie nastąpi w lipcu, pod okiem redaktora Toma Brevoorta. Brevoort od lat jest częścią biura Avengers, więc oczywiste zatrudnienie Capullo przy Wolverinie może sygnalizować, że chce on zrobić furorę wśród kilku czołowych twórców przy nowych tytułach.

W tej grupie twórców może znaleźć się także pisarka Gail Simone, która została wymieniona jako jedna z twórców premiery Avengers/X-Men Free Comic Book Day w 2024 r., najwyraźniej jako autorka części jednorazowego filmu o X-Men. Wydaje się to wskazywać, że Simone może być autorem nowego, sztandarowego tytułu X-Men.

Po dodaniu nazwiska Capullo do listy nowa linia X-Men wydaje się mieć przewagę dwóch w stosunku do dwóch czołowych twórców nazwisk. Spodziewamy się, że w okresie od teraz do lipca poznamy oficjalne informacje na temat co najmniej kilku planowanych twórców i tytułów, ale jak dotąd Marvel nie spierał się z nami.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowe komiksy o X-Menach Marvel zaplanował wydanie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar