Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Wygląda na to, że Lords of the Fallen na Xbox będzie tandetne w momencie premiery, ale gracze na PS5 i PC „będą mogli cieszyć się grą zgodnie z przeznaczeniem”

/
/
/
40 Views

Studio Lords of the Fallen, Hexworks, zapobiegawczo ostrzega graczy na Xboxie, że ich wrażenia z gry mogą nie dorównać wersji na PS5 i PC w momencie jutrzejszej premiery.

W ciekawie sformułowany ćwierkaćHexworks sugeruje, że gra będzie działać dobrze na PS5 i PC. Wersja na Xboxa jednak może nie tak bardzo.

„Chcielibyśmy skorzystać z okazji i podziękować wszystkim twórcom zawartości, którzy współpracowali z nami, aby umożliwić szybkie wdrożenie poprawek, aktualizacji i ulepszeń wydajności przed jutrzejszą ekscytującą premierą Lords of the Fallen.

Dzięki temu gracze na PC i PlayStation 5 będą mogli cieszyć się grą zgodnie z przeznaczeniem. Wersja na konsolę Xbox jest obecnie aktualizowana, dostosowując ją do innych platform, a łatka zostanie wydana w nadchodzących dniach.

Po prostu spekuluję, ale jestem też całkiem pewien, że nie jestem jedyną osobą, która zastanawia się, czy winowajcą jest tutaj Xbox Series S. W końcu ograniczenia sprzętowe młodszego brata Xbox Series X są powszechnie obwiniane za to, że Baldur’s Gate 3 nie został wydany na platformy Xbox w tym samym czasie co PS5. Jednak ani Hexworks, ani wydawca CI Games nie podali powodu tweetu. Skontaktowałem się z obiema stronami w celu uzyskania wyjaśnień i zaktualizuję ten artykuł, jeśli otrzymam odpowiedź.

Choć gra Lords of the Fallen jest ogólnie dobrze przyjęta przez krytyków, nasz Joel Franey przyznał jej przyzwoitą, choć niezbyt pochlebną ocenę 3,5/5 gwiazdek. Oto fragment naszej recenzji Lords of the Fallen:

„Lords of the Fallen prawie usprawiedliwia powrót tej zapomnianej serii tym, że jest w zasadzie w porządku. Zawiera kilka sprytnych pomysłów i całą masę bardzo przewidywalnych, co ostatecznie skutkuje doświadczeniem w stylu Souls, które nie będzie szczególnie nowe ani świeże, ale rzadko obraża lub posuwa się za daleko.”

Jeśli planujesz jutro zagrać w tę grę, nie przegap naszego zestawienia najlepsza klasa Lords of the Fallen wybrać i dlaczego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar