Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Wydaje się, że werdykty w sprawie trzeciego sezonu Diablo 4 ulegają zmianie po znacznej łatce wzmacniającej Echo of Malphas

/
/
/
46 Views

Diablo 4 po raz kolejny znalazło się w oku cyklonu wraz z rozpoczęciem Sezonu 3 (Sezon Konstruowania), gdy skargi społeczności skupiały się na niepopularnych pułapkach, które zaśmiecały niektóre spotkania i nieskuteczne łupy. Wygląda jednak na to, że najnowsza łatka Blizzarda zmieniła ten werdykt.

„Najpierw chcemy podziękować społeczności Diablo za opinie od czasu premiery sezonu 3 na początku tego tygodnia” – napisał na stronie Blizzarda dyrektor ds. rozwoju społeczności Adam Fletcher. fora. „Ta łatka wprowadza pewne zmiany i poprawki kilku kluczowych elementów, o których słyszeliśmy w opiniach, w tym Konstrukt Seneschala, Krypty i Tajemne Wstrząsy oraz Echo Malphasa”.

Blizzard wypuścił wczoraj wieczorem łatkę na PC, Xbox Series X|S i PS5, rozwiązując największe problemy sezonu. Zespół zarówno wzmacnia walkę z bossem Malphasem, jak i zwiększa liczbę wypadających legendarnych przedmiotów, a także wprowadza nowy przedmiot, który pozwala go przywołać, abyś mógł chwycić swoje cenne perły.

Jeśli chodzi o Konstrukt Seneszala, mechanicznego zwierzaka wprowadzonego w tym sezonie, zespół przyznaje, że staje się on odpowiednio potężny po osiągnięciu maksymalnego poziomu, ale dotarcie do tego punktu jest zbyt wyczerpujące. Aby to naprawić, łatka dodaje „więcej źródeł zdobywania kamieni zarządzania i strojenia”, aby podnosić poziom Seneschala. Możesz przeczytać pełne informacje o łatce Tutaj.

Szybki zwrot w sezonie 3 najwyraźniej załagodził sytuację wśród graczy, co było odpowiedzią na Diablo subreddit jest w dużej mierze pozytywne. „Szczerze mówiąc, wszystkie te zmiany są ogromne i bardzo szybkie. Bardzo mi się to podoba” – mówi jeden z komentatorów. „Wszystkie fantastyczne zmiany” – dodaje kolejna.

Niektórzy jednak szybko zwrócili uwagę, że Diablo 4 ma zwyczaj uruchamiania sezonów powodujących podziały, a następnie naprawiania ich w późniejszym terminie. Pierwszy sezon Diablo 4 był dość katastrofalnym początkiem sezonowych aktualizacji gry i wydaje się, że dobra passa w drugim sezonie nie miała zbyt dużej dynamiki. Miejmy nadzieję, że przyszłe sezony będą w lepszej formie po wyjściu z bramy.

Z innych wiadomości Microsoft zwolnił niedawno 1900 pracowników w Activision, Blizzard i Xbox.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar